Starfield ma już swoją stronę na Steam. Informacje o napisach i dubbingu

Gry
1439V
Starfield ma już swoją stronę na Steam. Informacje o napisach i dubbingu
Bartosz Dawidowski | 10.12.2021, 12:42

Wyczekiwany, kosmiczny projekt Bethesdy, zostanie wprowadzony na rynek w listopadzie przyszłego roku. Już teraz jednak Starfield otrzymał zakładkę na Steam.

Starfield od dzisiaj można dodawać do swojej Listy Życzeń na Steam. Bethesda nie uruchomiła jeszcze możliwości składania preorderów na ten tytuł science fiction.

Dzięki publikacji zakładki gry na Steam wiemy już, w jakich wersjach językowych zostanie wydana produkcja. Tytuł science fiction zostanie opatrzony polskimi napisami. Dubbing pojawi się tylko w wydaniu angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i japońskim. Na polskim, włoskim, rosyjskim i chińskim rynku gracze otrzymają lokalizację wyłącznie z napisami.

Starfield, który trafi do sprzedaży 11 listopada 2022 roku, opisywany jest w następujących słowach na Steam:

"Starfield to pierwsze nowe uniwersum Bethesdy od 25 lat. To gra RPG nowej generacji, osadzona w świecie pełnym gwiazd, gdzie możesz sam stworzyć swoją postać i eksplorować środowisko z niezrównanym stopniem swobody".

Przy okazji tematu gwiezdnej eksploracji - wczoraj do Elite Dangerous wleciała spora aktualizacja, z nowym pojazdem bojowym.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1716740/Starfield/ https://www.futuregamereleases.com/2021/12/starfield-steam-page-goes-live-the-game-awards/

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper