Elite Dangerous z nowościami. Lepsza grafika i bojowy pojazd. Gracze domagają się Odyssey na konsolach

News
916V
Elite Dangerous z nowościami. Lepsza grafika i bojowy pojazd. Gracze domagają się Odyssey na konsolach
Bartosz Dawidowski | 09.12.2021, 10:40

Na fanów Elite Dangerous czekać będą jeszcze dzisiaj nowości. Deweloperzy przedstawili szczegóły Aktualizacji numer 9.

Witajcie Komandorzy! Dzisiaj ok. godziny 12-13:00 zostanie udostępniony Update 9 do Elite Dangerous - w wersji Horizons (konsole/PC) oraz Odyssey (PC).

Najważniejsze nowości czekają na kosmicznych pilotów w Elite Dangerous: Odyssey. Tutaj jeszcze dziś otrzymamy Scorpiona, nowy pojazd do przemieszczana się po powierzchni planet, który wyposażony jest w rozbudowane uzbrojenie i dwa miejsca dla Komandorów. Dzięki temu nasz znajomy może przejąć kontrolę nad działkami i prowadzić ostrzał z poziomu tego SRV, kiedy my prowadzimy wehikuł. Każdy Scorpion posiada dwa typy broni: wyrzutnię rakiet Arculeus oraz działko Surge Repeater. Jeśli chodzi o grafikę, to deweloperzy piszą o ulepszeniu oprawy w Odyssey podczas lądowań i przemierzania planet posiadających atmosferę. Światło ma być teraz rozpraszane przez gazy w bardziej realistyczny sposób. Autorzy chwalą się też ogromnymi ulepszeniami optymalizacji renderowania wielu obiektów w Elite Dangerous Odyssey, co powinno zapewnić nam wyższy framerate.

Do dyspozycji w Odyssey oraz Horizons (konsole i PC) oddano nam Multi Limpet Controllery w różnych kategoriach. Na konsolach gra ma się zawieszać i tracić połączenie z serwerami ze zdecydowanie mniejszą częstotliwością

Obecnie trwają prace na serwerach produkcji. Usługi Elite Dangerous zostaną przywrócone ok. godziny 12:00-13:00 i wtedy będziemy mogli pobrać patch.

Wielu graczy żali się w ostatnich miesiącach, że twórcy Elite Dangerous nadal nie zapewnili na konsolach ważnego rozszerzenia Odyssey. Niestety Frontier wciąż nie potrafi powiedzieć, kiedy ten dodatek będzie dostępny poza PC. DLC pojawiło się na komputerach w kiepskim stanie, ale w dużej mierze autorzy naprawili już problemy z dodatkiem.

Źródło: https://forums.frontier.co.uk/threads/elite-dangerous-odyssey-update-9-notes.595180/ https://forums.frontier.co.uk/threads/elite-dangerous-horizons-only-pc-console-update-09-12-2021-notes.595181/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych