Amazon Prime Video z grudniową listą nowości. Nadciąga finał The Expanse

Filmy i seriale
2742V
Amazon Prime Video z grudniową listą nowości. Nadciąga finał The Expanse
Iza Łęcka | 01.12.2021, 13:51

Amazon szykuje widzów na kilka nowych propozycji, które zostaną udostępnione w grudniu. Biblioteka Prime Video zostanie rozbudowana między innymi o finałowy sezon „The Expanse”. Choć zestawienie nie należy do zbyt rozbudowanych, uwzględniono w nim kilka interesujących produkcji.

Amazon nie podąża drogą Netflixa czy HBO – korporacja co miesiąc nie zapewnia aż tak ogromnej listy nowości zmierzających do SVOD jak konkurencja. W Prime Video debiutuje mniej tytułów, lecz całkiem często są to seriale i filmy, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością – szczególnie obiecujący wydaje się 2022 rok, w którym zadebiutuje serial osadzony w uniwersum „Władcy Pierścieni”.

Jedną z nowości grudnia na Amazon Prime Video jest 6. sezon „The Expanse”. Dotychczasowe odcinki serialu spotykały się z pochwałami krytyków i widzów, zatem śmiało możemy podejrzewać, że również finał odznaczać się będzie podobnym poziomem i zaoferuje ekscytującą opowieść.

Na platformie zadebiutuje także „Encounter”, czyli thriller science fiction wyreżyserowany przez Michaela Pearce'a („Pod ciemnymi gwiazdami”, „Rytuał”). Historia przedstawia doświadczonego marine, który wyruszy na misję, by uratować swoje dzieci przed ogromnym zagrożeniem.

Jednym z najbardziej obiecujących debiutów miesiąca jest nowy film Aarona Sorkina (Oscar za najlepszy scenariusz adaptowany „The Social Network” , także „Moneyball”, „Steve Jobs”, „Proces Siódemki z Chicago”) – w „Being the Ricardos” wystąpią między innymi Nicole Kidman, Javier Bardem, J.K. Simmons, Jake Lacy oraz Nina Arianda. Opowieść może okazać się nie lada gratką dla fanów sitcomu z lat 60. XX wieku „I love Lucy”, bowiem skupia się na związku Lucille Ball oraz Desiego Arnaza, sławnych komików i aktorów. Mimo iż para znakomicie radziła sobie na ekranie, ich codzienna rzeczywistość była o wiele bardziej przygnębiająca. Obraz przedstawi ich zmagania z podwójnym kryzysem.

Warto dodać, że Amazon od czasu do czasu publikuje własne produkcje bez zapowiedzi, więc lista może zostać jeszcze powiększona.

Amazon Prime Video – grudzień 2021

  • Koło czasu: sezon 1 - kontynuacja - od 03.12
  • Harlem: sezon 1 - 03.12
  • The Walking Dead: World Beyond: sezon 2 - kontynuacja - 05.12
  • The Ferragnez: The Series: sezon 1 - 09.12
  • Encounter - 10.12
  • The Expanse: sezon 6 - od 10.12
  • The Grand Tour Presents: Carnage a Trois - 17.12
  • Being The Ricardos - 21.12
  • Bez żalu żegnamy: sezon 2 - 23.12

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/grudzien-w-prime-video-finalowe-the-expanse-juz-wkrotce-2021-11-30

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych