Władca Pierścieni od Amazonu z odległą datą premiery! Zaprezentowano pierwsze zdjęcie z serialu

Filmy/seriale
2872V
Władca Pierścieni od Amazonu z odległą datą premiery! Zaprezentowano pierwsze zdjęcie z serialu
Wojciech Gruszczyk | 02.08.2021, 20:03

Amazon właśnie zrzucił bombę, na którą wielu czekało. Platforma potwierdziła datę premiery serialu „Władca Pierścieni”, ale tak jak mogliśmy się spodziewać – na przyjemności przyjdzie nam zaczekać. Mimo to już teraz możemy sprawdzić pierwszy materiał z opowieści.

2 września 2022 roku odbędzie się premiera „Władcy Pierścieni” od Amazonu. Odległa data premiery nie jest przypadkowa, ponieważ dopiero dzisiaj zakończono prace na planie, a korporacja musi zadbać o odpowiednią promocję widowiska. Mimo wszystko już dzisiaj wszyscy fani uniwersum mogą szykować się na ten niezwykle ekscytujący debiut.

Dalsza część tekstu pod wideo

Amazon potwierdził także szczegóły premiery – nowe odcinki będą dostępne co tydzień, a opowieść zostanie udostępniona jednocześnie w ponad 240 krajach.

Władca Pierścieni od Amazonu z odległą datą premiery! Zaprezentowano pierwsze zdjęcie z serialu

Już wcześniej otrzymaliśmy ekscytujące informacje, ponieważ Amazon miał przygotować gigantyczny budżet na ten serial – to może być jedna z najważniejszych premier przyszłego roku. Firma zdaje sobie sprawę, że posiada w rękach wyjątkowe IP i chce je w odpowiedni sposób promować.

Aktualnie otrzymaliśmy pierwsze zdjęcie z serialu i według nieoficjalnych informacji – właśnie widzimy jedną ze scen z premierowego epizodu.

Tak prezentuje się zaktualizowany opis serialu:

„Nowy epicki dramat przenosi na ekrany po raz pierwszy legendarną Drugą Erę historii Śródziemia J.R.R. Tolkiena. Rozpoczyna się w czasach względnego pokoju, tysiące lat przed wydarzeniami z książek J.R.R. Tolkiena „Hobbit” i „Władca Pierścieni”. Serial śledzi losy znanych i nowych bohaterów, którzy stawiają czoła długo wyczekiwanemu, ponownemu pojawieniu się zła w Śródziemiu”

Warto jednocześnie zaznaczyć, że choć serial „Władca Pierścieni” jest dla Amazonu niezwykle istotny, to jednak korporacja w kwietniu anulowała grę w tym IP.

Źródło: https://www.ign.com/articles/lord-of-the-rings-amazon-series-release-date-2022-images

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper