Fani Halo Infinite rozpoczynają bojkot. Ceny przedmiotów w grze to „jawny cios w twarz”

News
2189V
Fani Halo Infinite rozpoczynają bojkot. Ceny przedmiotów w grze to „jawny cios w twarz”
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 18:36

Społeczność Halo Infinite domaga się zmian nie tylko w systemie progresji. Według wielu graczy ceny przedmiotów kosmetycznych w sklepie gry są zdecydowanie za duże. Z tego powodu część zainteresowanych chce bojkotować ofertę.

Tryb multiplayer Halo Infinite zadebiutował na miesiąc przed premierą pełnej wersji gry, ale aktualnie wariant rozgrywki jest dostępny w formie bety. Twórcy wciąż dopracowują pozycję i zaoferowali pierwsze zmiany w systemie progresji, ale możemy śmiało podejrzewać, że przed 343 Industries jeszcze sporo pracy.

Fani serii Halo postanowili dość jednoznacznie wypowiedzieć się na temat cen zaproponowanych za przedmioty do personalizacji – w pierwszym sezonie zdobycie wszystkich elementów ma kosztować około 775 funtów (4301 zł)

„To około 775 funtów. To równowartość kupna nowego telewizora w Czarny Piątek. Dla niektórych z Was będzie to trudna decyzja – przedmioty z Halo Infinite czy nowy telewizor? - więc przemyślcie to sobie”.

Musimy pamiętać oczywiście o najważniejszym: wszystkie elementy kosmetyczne są wyłącznie opcjonalne i nie wpływają na gameplay. To tylko inne skiny broni lub strojów, ale mimo to gracze nie mogą się pogodzić z taką ofertą 343 Industries.

Multiplayer w Halo Infinite jest dostępny za darmo, więc mogliśmy się spodziewać, że niektóre rzeczy będą drogie... Społeczność ma jednak nadzieję, że twórcy zareagują i zajmą się odpowiednim dostosowaniem oferty.

„Te ceny są całkowicie niedorzeczne i są jawnym ciosem w twarz dla tych, którym powiedziano, że wszystkie zbroje eventowe będą całkowicie darmowe”.

Warto dodać, że Halo Infinite jest aktualnie najpopularniejszą grą na Xboksach w Polsce.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/xbox-halo-infinite-shop-costs-nearly-1000-for-every-single-item-20211124

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych