Halo Infinite najpopularniejszą darmową grą na Xboksach w Polsce. Tytuł podbija kolejne rynki

News
685V
Halo Infinite najpopularniejszą darmową grą na Xboksach w Polsce. Tytuł podbija kolejne rynki
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 15:46

Posiadacze Xboksów chętnie spędzają wolny czas na serwerach Halo Infinite. Produkcja 343 Industries cieszy się dużą popularnością między innymi w Polsce i gra notuje większy wynik od między innymi Call of Duty: Warzone oraz Fortnite.

Pełna premiera Halo Infinite odbędzie się dopiero w grudniu, jednak 343 Industries zdecydowało się przed debiutem opublikować darmowy tryb multiplayer. To właśnie dzięki temu gra już teraz może cieszyć się dużym zainteresowaniem – aktualnie jest to najpopularniejsza darmowa pozycja w Polsce.

Rezultat jest naprawdę okazały, ponieważ nie możemy zapomnieć, że między innymi Call of Duty: Warzone, Fortnite, Roblox czy też nawet Rocket League mają wielu fanów, jednak aktualnie to shooter Microsoftu przewodzi w zestawieniu.

Halo Infinite jest najpopularniejszą grą na Xboksach w wielu krajach – taki wynik udało się także osiągnąć w między innymi Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii, czyli na dwóch wielkich rynkach.

Warto dodać, że w ostatnich 24 godzinach na serwerach Halo Infinite na Steam (PC) zalogowało się jednocześnie ponad 141 tysięcy graczy, a najlepszy wynik ostatnich 11 dni to 272 tysiące. Obecnie w strzelankę gra ponad 50 tysięcy fanów gatunku.

Halo Infinite najpopularniejsza gra w Polsce

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/11/unsurprisingly-halo-infinite-is-now-the-top-free-game-on-xbox

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych