Halo Infinite Multiplayer dostępny od dzisiaj! Microsoft zrzucił bombę

News
2726V
Halo Infinite Multiplayer dostępny od dzisiaj! Microsoft zrzucił bombę
Wojciech Gruszczyk | 15.11.2021, 19:31

Amerykański producent właśnie zrzucił prawdziwą bombę. Gracze nie muszą czekać na tryb sieciowy z Halo Infinite do grudnia. Już dzisiaj wszyscy fani Microsoftu mogą chwycić kontrolery w dłonie i rozpocząć rozgrywkę. Poznajcie szczegóły.

8 grudnia 2021 roku odbędzie się premiera Halo Infinite. Fani w tym dniu otrzymają dostęp do pełnej produkcji – fabularnej kampanii oraz trybu sieciowego. Nie musimy jednak czekać do przyszłego miesiąca, by sprawdzić tryb multiplayer. Microsoft właśnie potwierdził plotki i zaprosił graczy do strzelania!

Społeczność już dzisiaj może sprawdzić pełną wersję gry – wszystkich trybów, map oraz całej zawartości. Właśnie rozpoczął się pierwszy sezon rozgrywek multiplayer, który choć nadal jest nazwany słowem „beta”, to jednak gracze mogą cieszyć się tytułem. Postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji produkcji.

Halo Infinite Multiplayer jest dostępny od dzisiaj na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz komputerach osobistych!

Trzeba przyznać, że jest to genialna zagrywka, bo jak wiadomo Halo Infinite miało trafić na rynek w formie free-2-play, jednak deweloperzy najwidoczniej zakończyli prace nad tytułem, więc zapraszają sympatyków do zabawy.

Warto jednocześnie dodać: kampania Halo Infinite zostanie udostępniona w grudniu.

„Sezon 1: Heroes of Reach oficjalnie rozpoczyna się dzisiaj. Wszystkie postępy w Battle Passie, personalizacja Spartan i zakupy w sklepie zostaną przeniesione z bety do pełnej wersji gry.

Sezon 1 będzie trwał do maja 2022 roku. Po drodze #HaloInfinite będzie miało wiele wydarzeń w grze z ich własnymi nagrodami i aktywnościami!

Pierwszym z nich jest Fracture: Tenrai, z limitowanym czasowo Event Passem, playlistą i nagrodami w stylu Samurajów, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu”.

Halo Infinite Multiplayer pobierzecie na konsole i PC:

Źródło: własne

Komentarze (142)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper