Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 21:45
From Epix serial
733V

From na pierwszym zwiastunie. Krwawy horror z gwiazdą serialu Lost

Stacja Epix zaprezentowała pierwszy zwiastun produkcji zatytułowanej „From”. Historia może zaintrygować wielu widzów, ponieważ przygotowany materiał zapowiada wiele krwawych scen. Serial zadebiutuje na początku 2022 roku.

„From” to najnowsza produkcja stacji Epix, która w ostatnich miesiącach oferowała „Chapelwaite” z Adrienem Brodym w roli głównej. Teraz widzowie mogą szykować się na opowieść o małym miasteczku, które jest prawdziwym przekleństwem dla wszystkich mieszkańców.

To właśnie umiejscowienie wydarzeń odgrywa niezwykle ważną rolę w całej opowieści, ponieważ nikt nie może opuścić tego miejsca, a nocą z pobliskiego lasu wychodzi tajemnicza istota.

W obsadzie znalazł się Harold Perrineau, który był gwiazdą „Lost”, co biorąc pod uwagę motyw miasteczka jest bez wątpienia ciekawym nawiązaniem do jego wielkiej roli. Reżyserem i twórcą scenariusza „From” był John Griffin, ale warto zwrócić uwagę, że wśród producentów wykonawczych znaleźli się bracia Russo.

Co ciekawe, już w 2018 roku firma twórców hitowych produkcji z Marvel Cinematic Universe rozwijała projekt dla YouTube Red, ale w 2021 roku potwierdzono, że projekt zostanie przeniesiony dla Epix.

„From” zadebiutuje 20 lutego. 

Przeczytajcie nasze recenzje: „Gucci”, „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”, „Hellbound” oraz pierwsze wrażenia z „Hawkeye”.

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/from-stacja-epix-pokazala-zwiastun-nowego-serialowego-horroru

Tagi: Epix From Trailer zwiastun