Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2021 14:57
Marvel's Avengers
541V

Marvel's Avengers ponownie zaskakuje. Wszystkie przedmioty kosmetyczne kosztują blisko 14 tysięcy zł

Marvel's Avengers to płatna produkcja, w której jednak za pomocą prawdziwych pieniędzy możemy nabyć przedmioty kosmetyczne. Elementy nie wpływają na możliwości superbohaterów, ale i tak cena wszystkich DLC zaskakuje.

Twórcy Marvel's Avengers już wkrótce wrzucą do gry Spider-Mana – wczoraj mogliśmy spojrzeć na gameplay z tą postacią oraz poznaliśmy szczegóły zawartości. Dość niespodziewanie postać nie otrzyma fabularnych misji, ponieważ deweloperzy chcą się skupić na elementach dla wszystkich graczy.

Jeden z fanów Marvel's Avengers postanowił sprawdzić, ile tak naprawdę może kosztować wykupienie wszystkich przedmiotów kosmetycznych w grze i został zaskoczony rezultatem. Klienci muszą przygotować 3317 dolarów (13865 zł), by zebrać cały pakiet stroju, bannerów gracza i emotek.

Nikt oczywiście nie wymaga kupienia tych rzeczy, jednak musimy pamiętać, że jest to produkcja z segmentu AAA, która na premierę kosztowała ponad 200 zł. Jak wiadomo produkcja systematycznie otrzymuje darmowe rozszerzenia, ale jednocześnie gracze mogą kupować między innymi stroje za prawdziwe pieniądze.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/11/all-marvels-avengers-cosmetics-pegged-at-usd3400

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix