Spider-Man w Marvel's Avengers na rozgrywce. Zobaczcie gameplay przedstawiający nowego superbohatera

News
1608V
Spider-Man w Marvel's Avengers na rozgrywce. Zobaczcie gameplay przedstawiający nowego superbohatera
Iza Łęcka | 22.11.2021, 10:28

W Marvel's Avengers w końcu zawita Spider-Man. Gracze korzystający z PS5 i PS4 otrzymają możliwość wcielenia się w nową postać, a dzisiaj możemy się przekonać, jak wygląda i co potrafi Peter Parker. Sprawdźcie gameplay.

Zespół Crystal Dynamics systematycznie rozbudowuje Marvel's Avengers, a jedną z nadciągających nowości, która zmierza do gry, jest Spider-Man. Ze względu na prawa do postaci – Peter Parker zostanie dodany do produkcji wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Popularny bohater zawita w grze 30 listopada – we wskazanym czasie gracze będą mogli również zapoznać się ze specjalnym wydarzeniem Spider-Man: With Great Power Hero Event, które uwzględnia nowe wyzwania. Walcząc z AIM, Peter Parker nawiąże współpracę z Ms. Marvel oraz Czarną Wdową.

Kilka dni przed debiutem redakcja IGN miała okazję sprawdzić, jak heros radzi sobie z przeciwnikami oraz co dokładnie przygotowało Crystal Dynamics –  dziennikarze dzielą się swoimi wrażeniami z dwóch godzin rozgrywki. Po wpadce z wprowadzeniem elementów pay-2-win, które spotkały się z ogromną krytyką, studio dalej dąży do zwiększenia popularność swojej pozycji. Czy Człowiek-Pająk wpłynie na zainteresowanie tytułem? Nadal spore kontrowersje budzi decyzja o wyłączności postaci na konsolach Sony.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych