Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2021 15:32
Spider-Man w Marvel's Avengers
1203V

Spider-Man w Marvel's Avengers bez oczekiwanej zawartości. Twórcy nie zadbali o fabularne misje

Fani PlayStation od miesięcy czekali na pojawienie się Spider-Mana w Marvel's Avengers, ale okazuje się, że deweloperzy nie zadbali o ważną część dodatku. Superbohater trafi do gry bez własnych fabularnych misji.

Już dzisiaj mogliście zapoznać się z fragmentem rozgrywki, który prezentuje Spider-Mana w grze Crystal Dynamics, ale okazuje się, że deweloperzy odpowiedzialni za grę nie zadbali o ważną część dodatku.

Kate Bishop, Hawkeye i Black Panther trafili do Marvel's Avengers z własnymi historiami, więc gracze mogli nie tylko wcielić się w postacie, ale otrzymali także fabularne misje. W przypadku Spider-mana nie zdecydowano się na kampanię – zamiast tego wydarzenia będą prezentowane przez dzienniki audio oraz ilustrowane przerywniki filmowe, które będziemy oglądać po zakończeniu „wyzwań”.

Deweloperzy nie opracowali nawet konkretnych zadań, a Spider-Man zmierzy się ze specjalnymi „czynnościami”, które pozwolą graczowi odblokować kolejne materiały, jednak nie będziemy w tym wypadku mówić o konkretnej fabule.

Philippe Therien, dyrektor do spraw rozgrywki z Crystal Dynamics, podczas rozmowy z IGN potwierdził, że zespół wolał skupić się na zawartości, którą „cieszyć może się każdy”, więc więcej uwagi poświęcono na między innymi raid.

Sytuacja jest naprawdę zrozumiała, ponieważ deweloperzy z powodu problemów wolą poświęcić czas na zawartość, w którą będziemy mogli zagrać na każdej platformie.

Źródło: https://www.ign.com/articles/avengers-spider-man-dlc-no-story-missions

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Spider-Man Square Enix