Iza Łęcka Iza Łęcka 17.11.2021 09:44
GTA 3 w GTA The Trilogy The Definitive Edition
2132V

GTA The Trilogy The Definitive Edition z zabawnym błędem. Jazda slalomem poszerza samochód

Rockstar zapowiedziało poprawienie jakości GTA The Trilogy The Definitive Edition, jednak wiele na to wskazuje, że przed deweloperami jeszcze sporo pracy i wiele wyzwań. Gracze odkrywają, że w odświeżonej trylogii znalazły się błędy, które były już dostępne w oryginalnych wersjach produkcji.

W zależności od platformy z jakiej korzystamy, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zapewnia rozmaite doświadczenie, jednak nie ulega wątpliwości, że produkcja potrzebuje wielu istotnych aktualizacji, by rozgrywka była bardziej komfortowa. Społeczność skupiona wokół serii GTA nie traci czasu i już rozpoczęła opracowywanie nieoficjalnych aktualizacji, ale jednocześnie odkrywa kolejne błędy pozostawione przez deweloperów.

Grove Street Games zapewne bazowało na oryginalnych kodach klasycznych odsłon Grand Theft Auto, gdyż w odświeżonym GTA 3 powrócił zabawny bug – jeżdżąc slalomem można sprawić, że gabaryty samochodu, z którego korzystamy, znacznie się zwiększą. Błąd jest całkiem dobrze znany graczom, którzy mieli do czynienia z pierwowzorem. Sytuację możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

„Także w gta 3, jeśli pokręcisz samochodem, z jakiegoś powodu stanie się on większy”.

Po ponownym udostępnieniu kolekcji do sprzedaży na PC Rockstar poinformowało, że pracuje nad aktualizacjami. Nie ulega wątpliwości, że taki klasyk zasługuje na nieco więcej uwagi ze strony twórców, tymczasem efekt końcowy tylko zachęcił graczy do wystawiania najniższych not. Przypomnijmy jednak, że studio odpowiedzialne za odświeżenia „cieszyło się z niezwykłego poziomu krytyki”.

Źródło: Twitter: darkwingdust69

Tagi: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Rockstar Take-Two Interactive