Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2021 15:01
GTA The Trilogy The Definitive Edition deszcz
1716V

GTA The Trilogy The Definitive Edition naprawiane przez graczy. Mod usuwa fatalnie zrealizowany deszcz

Nie musieliśmy długo czekać, a GTA The Trilogy The Definitive Edition otrzymało pierwsze, ważne ulepszenie. Pliki nie pochodzą jednak od Rockstar, a to społeczność Grand Theft Auto rozpoczęła naprawianie gry.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition mierzy się z wielkimi problemami, przez które gra jest miażdżona w recenzjach graczy oraz dziennikarzy, jednak trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy produkcja otrzyma oczekiwane aktualizacje. Gracze jednak nie zamierzają czekać i już rozpoczęli eliminowanie największych problemów zestawu.

Fani rozpoczęli pracę od usunięcia niepoprawnie wyświetlającego się deszczu – ten jest zaprezentowany jako grube, białe linie, które utrudniają rozgrywkę i negatywnie wpływają na doświadczenie.

Twórcy modyfikacji już opracowali łatkę, która sprawia, że deszcz jest bardziej przezroczysty – Jessica Natália opublikowała pliki, które poprawiają wrażenia we wszystkich trzech tytułach.

Społeczność już zapowiedziała, że zamierza wyeliminować największe niedogodności pakietu, jednak problemem w tym wypadku okazuje się fakt, że pliki fanów możemy instalować wyłącznie na PC – w moim odczuciu deszcz na Switchu sprawia że produkcja jest niemal niegrywalna. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej recenzji, która jeszcze dzisiaj zostanie opublikowana na stronie.

Warto dodać, że już teraz autorzy modów zapowiedzieli przywrócenie usuniętych utworów, pozbycie się białych obrysów pieszych czy też naprawienie członków gangu Grove Street.

Źródło: https://www.pcgamer.com/modders-are-fixing-gta-trilogys-rain-already/

Tagi: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Rockstar Take-Two Interactive