Iza Łęcka Iza Łęcka 09.11.2021 07:36
Forza Horizon 5 i Football Manager 2022 już dostępne w Xbox Game Pass
1344V

Forza Horizon 5 i Football Manager 2022 już dostępne w Xbox Game Pass. Gracze sprawdzą obiecujące nowości

Od dzisiaj użytkownicy Xbox Game Pass mogą wyruszyć w wyścigach zlokalizowanych w Meksyku lub podjąć się kierowania zespołem piłkarskim. Forza Horizon 5 i Football Manager 2022 są pierwszymi dużymi pozycjami tego tygodnia, które od premiery są dostępne w usłudze Amerykanów.

Wielu graczy ma dzisiaj powody do świętowania debiutują Forza Horizon 5 i Football Manager 2022które automatycznie wzbogacają bibliotekę Xbox Game Pass. W każdym przypadku pozycje są oferowane abonentom korzystającym z Xboksów, komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych (Xbox Cloud Gaming).

Playground Games oraz Sports Interactive zapewniło szereg opcji, które umożliwiają korzystanie z produkcji na różnych sprzętach, dlatego niezależnie od okoliczności, powinniście naprawdę dobrze się bawić, sprawdzając nowości.

To jednak dopiero początek wielkich premier w Xbox Game Pass w nadchodzących dniach. Mowa oczywiście o nadciągających Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition, One Step from Eden oraz najprawdopodobniej The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition – choć warto zauważyć, że ostatni tytuł nie znalazł się na liście opublikowanej przez Microsoft.

„Football Manager 2022 Xbox Edition jest już dostępny na PC, Xbox One i Xbox Series X|S, a ponadto jest dołączony do @XboxGamePass, @XboxGamePassPC i Xbox Cloud Gaming”.

„Forza Horizon 5 jest już dostępna na PC, Xbox One i Xbox Series X|S, a ponadto jest dołączona do @XboxGamePass, @XboxGamePassPC i Xbox Cloud Gaming”.

Źródło: Twitter: majornelson

Tagi: Football Manager 2022 Forza Horizon 5 Microsoft PlayGround Games Xbox Xbox Game Pass Xbox Game Studios