Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Poniżej znajdziecie poradnik do Forza Horizon 5, który pomoże odnaleźć Ci się w zaskakującym Meksyku. To właśnie do tego miejsca przenosi nas piąta odsłona marki, więc jeśli chcecie poznać kilka porad dot. chociażby tuningu, zawodów, samochodów, czy nawet zarabianiu kredytów, rzućcie okiem na poniższe menu.

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do Forza Horizon 5! Tak, jak zostało wspomniane już we wprowadzeniu, piąta odsłona marki pozwala nam przedostać się na ulice Meksyku, czyli państwa w Ameryce Północnej, w którym cały czas coś się dzieje. Poniższe porady pozwolą Ci szybciej odnaleźć się w świecie gry, a także pomóc w szybkim rozwinięciu swojego profilu, a co za tym idzie, zdobyciu sporej ilości kredytów pozwalających kupować coraz to lepsze pod względem osiągów samochody. Zachęcamy do zapoznania się ze spisem treści (nie brakuje w nim także informacji o znajdźkach rozsianych po całej mapie FH5).

Forza Horizon 5: porady i pytania

Forza Horizon 5: samochody, ustawienia i tuning

Ogólne:

Dom aukcyjny:

Tuning i ustawienia:

Forza Horizon 5: znajdźki i rodzaje aktywności

Forza Horizon 5: multiplayer

[poradnik aktualizowany...]

ZNAJDŹKI

PORADY

x

MULTI

Źródło: własne

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

PORADY