Halo Infinite i szczegóły na temat Przepustki Bojowej. 343 Industries potwierdziło cenę

Gry
975V
Halo Infinite i szczegóły na temat Przepustki Bojowej. 343 Industries potwierdziło cenę
Kajetan Węsierski | 06.11.2021, 13:30

Ekipa z 343 Industries wreszcie zaprezentowała nam garść szczegółów odnośnie do Battle Passa, który dostępny będzie w najnowszej odsłonie serii Halo.

Halo Infinite to projekt, na który zdają się oczekiwać wszyscy fani Xboksa. Świetnie pokazuje to niedawne zamieszanie z Edycją Kolekcjonerską, która wyprzedała się zanim... Microsoft zdążył ją choćby zaprezentować. Co więcej, każdy kolejny materiał z gry fantastycznie pokazuje, jak wiele pracy włożono w rozwój projektu przez miniony rok - zwiastuny i nagrania rozgrywki wypadają kapitalnie.

Niedawno dwóch członków załogi z 343 Industries - Chris Blohm oraz Jerry Hook udzielili bardzo interesującego wywiadu dla portalu IGN, w którym poruszyli kwestie Przepustki Bojowej. Mówimy więc o elemencie, który już w założeniach wywołuje sporo kontrowersji, przez fakt, iż trzeba za niego płacić dodatkowe pieniądze. Projektanci zdradzili nam, jaką cenę przyjdzie nam wydać tym razem.

Będzie to 10 dolarów. I jak wspomniał Jerry Hook - twórcy dołożyli wszelkich starań, aby gracz "wydając 10 dolarów, miał wrażenie, że to do niego wraca". W owym stwierdzeniu chodzi o formę Przepustki Bojowej, z jaką będziemy mieli do czynienia. Jak się okazuje, będzie ona permanentna. 343 Industries chce uniknąć wypalania graczy koniecznością wchodzenia codziennie, aby robić limitowane wyzwania. Każdy powrót ma być objawem ekscytacji, a nie konieczności. Brzmi dobrze - czekamy na obraz w praktyce.

 

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/halo-infinites-battle-pass-will-cost-dollar10/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper