Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2021 15:00
Halo Infinite
2494V

Halo Infinite na rozgrywce. Gameplay pokazuje fabularną kampanię z oczekiwanej gry Microsoftu

Na 44 dni przed wielką premierą, 343 Industries opublikowało nowy materiał z Halo Infinite. Twórcy w końcu nie skupiają się na rozgrywce sieciowej, ale pozwalają sprawdzić, jak prezentuje się nowa historia Master Chiefa. Zobaczcie gameplay.

Zeszłoroczny pokaz Halo Infinite nie był wyjątkowo udany, więc deweloperzy otrzymali dodatkowy rok na dopracowanie gry, a gracze poznali nową maskotkę amerykańskiej korporacji. Teraz jednak możemy już w spokoju sprawdzić, czy 343 Industries nie zmarnowało dodatkowego czasu. Twórcy przez rok dbali o jakość pozycji, a jednocześnie zdecydowali się wydać tytuł o mniejszej skali niż pierwotnie planowano – w końcu kooperacja i Forge zostaną dodane dopiero po premierze.

Teraz jednak nie ma już co ukrywać, ponieważ debiut Halo Infinite odbędzie się na początku grudnia i deweloperzy już w tym momencie mogą jedynie upiększyć kilka krzaczków. Wkrótce powinniśmy usłyszeć o sfinalizowaniu prac nad tytułem.

Premiera Halo Infinite to oczywiście dopiero początek, ponieważ tytuł ma otrzymywać stale nową zawartość, a dzięki darmowej rozgrywce PVP na serwerach powinniśmy spotkać prawdziwe tłumy graczy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft