Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2021 11:11
Halo Edycja Kolekcjonerska
1357V

Halo Infinite Edycja Kolekcjonerska wyprzedana. Microsoft nie zdążył pokazać zestawu

Najnowsza pozycja 343 Industries należy do grona najbardziej oczekiwanych gier końcówki 2021 roku, więc nikogo nie powinno dziwić spore zainteresowanie wszelkimi doniesieniami dotyczącymi produkcji. Niespodziewanie w jednej z sieci sklepów pojawiły się edycje kolekcjonerskie strzelanki.

Halo Infinite zadebiutuje już 8 grudnia, dzięki czemu kampania promocyjna nabiera naprawdę okazałego tempa. Studio systematycznie dzieli się materiałami z rozgrywki i prezentuje kolejne elementy pozycji, a na rynku pojawiają się produkty sygnowane Master Chiefem, takie jak chociażby kontroler, specjalne wydanie konsoli Xbox Series X czy... mydło.

Walmart wyszedł jednak przed szereg i bez zapowiedzi rozpoczął przedsprzedaż edycji kolekcjonerskiej Halo Infinite – gracze, którzy oczekiwali na wcześniejsze ogłoszenie o uruchomieniu oferty ze strony Microsoftu czy zespołu 343 Industries nie doczekali się wiadomości. Miejmy jednak nadzieję, że gigant z Redmond niebawem pokusi się o zapowiedź edycji i uruchomi oficjalną sprzedaż efektownego zestawu.

Na witrynie sklepu dopakowany pakiet został wyceniony na 169,99 dolarów –  zgodnie z informacjami edycja kolekcjonerska jest dostępna w ograniczonej ilości 10 tysięcy egzemplarzy. Obecnie jednak nie można jej już zdobyć w Walmarcie.

Halo Infinite Edycja Kolekcjonerska – co wchodzi w skład zestawu?

  • Fizyczna kopia gry Halo Infinite (kampania i multiplayer) z dołączonym steelbookiem
  • Zestaw pięciu naszywek gry Halo Infinite
  • Otwieracz do butelek w kształcie pistoletu plazmowego
  • Lampka na biurko w kształcie miecza energetycznego
  • Zestaw dwóch smyczy Halo Infinite
  • Mini artbook Halo Infinite
  • Zestaw grafik koncepcyjnych
  • Notatka deweloperska

Halo Infinite Edycja Kolekcjonerska

Źródło: https://www.windowscentral.com/halo-infinite-collectors-edition-spotted-walmart

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft