Forza Horizon 5 na kolejnych materiałach. Sprawdźcie przejazd nocą oraz klimatyczne utwory

Gry
1769V
Forza Horizon 5 na kolejnych materiałach. Sprawdźcie przejazd nocą oraz klimatyczne utwory
Iza Łęcka | 26.10.2021, 13:45

Playground Games znajduje się już niemal na ostatniej prostej przed premierą najnowszej odsłony wyścigów z serii Forza. Twórcy udostępnili następne nagrania ze ścieżki dźwiękowej oraz pokazują, jak prezentuje się trasa nocą.

Ostatnie tygodnie stanowią niezwykle intensywny czas dla studia pracującego nad Forza Horizon 5 – zespół systematycznie zdradza kolejne szczegóły dotyczące wyścigów, a produkcja osiągnęła złoty status. Wszystko wskazuje na to, że sympatycy marki 9 listopada śmiało ruszą na nowy festiwal i poznają wszelkie tajemnice Meksyku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Forza Horizon 5 będzie zawierać całkiem rozbudowany soundtrack, który garściami czerpie z kultury latynoamerykańskiej. Już wcześniej wspominaliśmy, że deweloperzy potwierdzili współpracę ze znanymi zespołami oraz wykonawcami, natomiast obecnie otrzymaliśmy próbki niektórych brzmień.

„Nasz zespół audio zbadał historię meksykańskiej muzyki i to, jak wpłynęła na resztę świata. Ma ona natychmiastowo rozpoznawalne brzmienie, które chcemy mieć pewność, że będzie reprezentowane w Forza Horizon 5. Ponadto, gdy włączysz radio, każdy gatunek ma swoją własną stację, łączącą lokalną muzykę meksykańską z utworami z całego świata. Było jasne, że autentycznym podejściem jest stworzenie eklektycznego wyboru zarówno regionalnych utworów, jak i światowych hitów. Prezentując meksykańskich artystów na wszystkich stacjach, można dostroić się do kanałów, których słucha się najbardziej i cieszyć się całkowicie autentycznym doświadczeniem podczas gry”.

Playground Games planuje regularnie zapewniać graczom nowe atrakcje. W pierwszych tygodniach od premiery entuzjaści wyścigów sprawdzą etap wprowadzający, następnie będą mogli wziąć udział w pierwszym sezonie. Każdy miesiąc będzie przynosił zmiany w świecie gry, a nie zapominajmy, że doświadczymy intensywnie zmieniającej się pogody oraz pory dnia – co również zobaczycie na poniższym materiale.

Przypomnijmy, że ostatnio redakcja Digital Foundry analizowała produkcję i zachwycała się pracą wykonaną przez studio Microsoftu, określając nową odsłonę mianem „next-genowego widowiska”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Forza Horizon 5.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper