Iza Łęcka Iza Łęcka 19.10.2021 07:36
Dbrand PS5
3234V

PS5 z nowymi, czarnymi panelami. Dbrand zmieniło design i znalazło prawników do batalii sądowej z Sony

Dbrand rzuciło rękawicę Sony. Wystarczyło trochę wysiłku, by znaleźć odpowiednio przygotowanych prawników i delikatnie zmienić design części zamiennych, dzięki czemu kolejni klienci mogą zamawiać czarne panele do PS5. Po dodaniu otworów wentylacyjnych urządzenie powinno działać w niższej temperaturze.

Dbrand nie składa broni i zamierza walczyć z Sony. Już kilka miesięcy temu producent zaproponował czarne panele do PS5, jednak ostatnia zdecydowana reakcja Japończyków skłoniła projektantów do zaprzestania sprzedaży komponentów.

Wystarczyło kilka dni, by firma powróciła z nowym komunikatem i przywróciła do oferty elementy przygotowane z myślą o PlayStation 5, jednocześnie punktując projekt Sony. Zdaniem Dbrand w oryginalnych panelach brakuje otworów wentylacyjnych, które mogłyby stanowić ujście dla powietrza. Nowy projekt miałby sprawić, że PS5 będzie chłodniejsze podczas rozgrywki.

„UNIKNIĘCIE POZWU SĄDOWEGO... DZIĘKI, SONY.

Czy macie pojęcie, ilu prawników musieliśmy sprawdzić, aby znaleźć takich, którzy byliby skłonni podjąć się sprawy Darkplates? Podpowiemy wam: odpowiedź leży na dnie jeziora Ontario. Okazuje się, że nasi nowi prawnicy mogą zająć się albo zarzutami o morderstwo, albo sprawą Darkplates... ale nie obiema. Być może do końca roku trafimy do więzienia o zaostrzonym rygorze, ale przynajmniej wasze PlayStation 5 będzie miało niezaprzeczalnie oryginalny wygląd”.

Przedsiębiorstwo kontynuuje pracę i opracowało panele, które prezentują się mniej efektownie niż w pierwotnym projekcie. Na witrynie przedstawiającej nowy produkt nie brakuje jednak uszczypliwości w stronę japońskiego giganta. Nowe komponenty zostały wycenione na 69 dolarów (w promocji), a ich dostawa zaplanowana jest na styczeń 2022 roku.

Źródło: https://dbrand.com/shop/special-edition/ps5

Tagi: Dbrand PlayStation 5 ps5 sony