Call of Duty Vanguard na mocnym zwiastunie premierowym. Sledgehammer Games pokazuje wszystkie elementy gry

News
1120V
Call of Duty Vanguard na mocnym zwiastunie premierowym. Sledgehammer Games pokazuje wszystkie elementy gry
Iza Łęcka | 18.10.2021, 11:25

Na trzy tygodnie przed debiutem nowej odsłony serii Call of Duty deweloperzy udostępnili niezwykle intensywny trailer zdradzający wszystkie przygotowane atrakcje. Activision nie traci czasu i zachęca następnych niezdecydowanych odbiorców do zakupu nowej produkcji.

W tym roku Activision i Sledgehammer Games wprowadzą entuzjastów strzelania w realia II wojny światowej. W ostatnich tygodniach kampania promocyjna gry przybiera na sile – mogliśmy zobaczyć już zwiastun przedstawiający historię, jak również zapoznaliśmy się ze szczegółami trybu Zombie. Nadszedł jednak czas na następny materiał przygotowujący do premiery. 

Call of Duty: Vanguard zadebiutuje 5 listopada – studio odpowiedzialne za projekt opracowało kampanię fabularną przedstawiającą losy żołnierzy działających w specjalnym oddziale mającym na celu pozbycie się zagrożenia ze strony Państw Osi. Oprócz tego gracze doświadczą atrakcji w pojedynkach multiplayer oraz trybie Zombie, a wydawca podkreśla, że stosowne zmiany nie ominą fanów Call of Duty Warzone.

Przypomnijmy, że na kilka tygodni przed debiutem twórcy muszą zmierzyć się ze sporym wyzwaniem dotyczącym nieuczciwych graczy. W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że nowy system zabezpieczeń wyciekł, a hakerzy już starają się go rozpracować, zapewniając następne udogodnienia dla oszustów. Jak dotąd Activision nie odniosło się do wiadomości.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych