Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2021 17:07
Call of Duty: Vanguard
1391V

Call of Duty: Vanguard na fabularnym zwiastunie. Mocny materiał szykuje graczy na historię

Sledgehammer Games właśnie zaprezentowało graczom nowy zwiastun Call of Duty: Vanguard. Twórcy pokazują każdego z bohaterów gry i pozwalają przygotowywać się na fabularną kampanię. Materiał w dobry sposób szykuje na atrakcje.

Sledgehammer Games doskonale zdaje sobie sprawę, że tegoroczna odsłona serii Call of Duty może być szczególnie interesująca dla graczy, którzy od dawna liczyli na ciekawą, fabularną strzelankę w przeszłości. Pierwszy materiał z rozgrywki rozbudził nadzieje, a teraz możemy sprawdzić trailer skupiony na fabule.

W konkurencyjnym (i również debiutującym w listopadzie) Battlefieldzie zabraknie opowieści, więc jeśli gracze będą chcieli zapoznać się z przygodą w pozycji z segmentu AAA – muszą sięgnąć po Call of Duty. Zawsze istnieje jeszcze Halo (premiera w grudniu), jednak 343 Industries proponuje wydarzenia mocno osadzone w swoim uniwersum i trudno tutaj mówić o bezpośrednim porównaniu do COD-a i BF-a.

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, Call of Duty: Vanguard przedstawi wydarzenia związane z nazistami i opublikowany zwiastun zapowiada interesującą akcję. Pytanie w zasadzie pozostaje jedno – możemy liczyć na historię, która będzie trwać dłużej niż 5-7 godzin?

Jest też materiał zza kulis: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games