Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 15:59
Call of Duty: Vanguard Zombies
792V

Call of Duty: Vanguard Zombies wyciekło przed prezentacją. Zobaczcie zwiastun nowej historii

Jeszcze dzisiaj odbędzie się oficjalna prezentacja trzeciego trybu z Call of Duty: Vanguard. Gracze jednak nie muszą czekać do wieczora, by spojrzeć, jakie atrakcje przygotowali deweloperzy z Sledgehammer Games. Materiał zapowiada ciekawą akcję.

Na godzinę 17:00 zaplanowano pokaz Call of Duty: Vanguard Zombies, ale Activision nie dopilnowało własnej reklamy. Ktoś źle ustawił materiał promocyjny, który został opublikowany kilka godzin przed planowaną prezentacją. W rezultacie już teraz możemy sprawdzić, jak wyglądają nowe bestie.

Trzeba przyznać, że umiejscowienie akcji w czasach II wojny światowej pomaga deweloperom, ponieważ Call of Duty: Vanguard Zombies wygląda całkiem pozytywnie. Widzimy tutaj jednego z nazistów, który chce wskrzesić armię i rozpoczyna inwazję, a gracze wcielą się w ekipę ratunkową.

Call of Duty: Vanguard Zombies raczej nie zapewni wielkiej rewolucji w tym IP, jednak entuzjaści tego wariantu zabawy mogą szykować się na sporo przyjemnego strzelania. Jak za chwilę zobaczycie – w grze pojawią się specjalne moce, a nawet zombie-naziści, którzy chętnie sięgają po broń.

Jak widać w przypadku Call of Duty wszystko zmierza w znanym kierunku – postrzelamy w trybach sieciowych, zagramy w kampanię i pobiegamy obok zombie... A jeszcze pojawi się pełna integracja z Call of Duty: Warzone.

[Aktualizacja #1]

Zwiastun jest już oficjalnie:

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games