The Office PL na pełnym zwiastunie. Czy to może się udać?

Filmy/seriale
5882V
The Office PL na pełnym zwiastunie. Czy to może się udać?
Wojciech Gruszczyk | 30.09.2021, 13:20

Canal+ Polska właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun „The Office PL”. Serial korzysta ze znanej koncepcji, ale czy taka formuła może zostać dobrze przyjęta w naszym kraju? Zobaczcie materiał przygotowujący widzów na premierę.

22 października widzowie Canal+ zobaczą pierwszy odcinek „The Office PL”. Stacja postanowiła przenieść w rodzime realia znany i bardzo zabawny serial, jednak czy taka adaptacja ma sens? Opublikowany zwiastun pokazuje sporo scen, które pozwolą wyrobić sobie pierwsze zdanie o projekcie.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Już 22 października premiera THE OFFICE PL! Fani tytułu będą mogli obejrzeć polską wersję serialu, w której na pewno nie zabraknie kontrowersyjnego humoru i współczesnych, prawdziwie polskich kontekstów”.

Canal+ Polska podkreśla, że „The Office PL” jest tworzony we współpracy z z BBC Studios, a za cały projekt odpowiada w roli reżysera Maciej Bochniak („Belfer”, „Disco Polo”, „Magnezja”), a producentami zostali Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Scenariusz przygotowali Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim.

Wcześniej twórcy zapowiedzieli, że „The Office PL” ma sprawdzić, jak daleko sięga poczucie humoru Polaków i czy rodacy potrafią śmiać się z samych siebie. Warto przypomnieć, że jednocześnie Netflix Polska zaproponuje widzom amerykańską wersję „The Office”, która zadebiutuje na platformie w październiku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper