Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2021 13:53
The Office
2589V

The Office trafi na Netflix! Platforma potwierdza datę premiery

Widzowie platformy Netflix już wkrótce będą mogli zobaczyć amerykańską wersję „The Office”. Polski oddział platformy potwierdził znakomitą wiadomość, która powinna ucieszyć widzów wyczekujących na tę premierę.

Jak wiadomo możemy oczekiwać premiery polskiej wersji „The Office”, ale jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z amerykańską wersją serialu, to już wkrótce będzie dobra okazja, by nadrobić tę znakomitą produkcję.

Netflix Polska właśnie potwierdził, że 23 października na serwerach pojawi się dziewięć sezonów „The Office”, czyli zainteresowani zapoznają się z 201 odcinkami przepełnionymi humorem.

Wcześniej „The Office” było w Polsce dostępne na platformie Amazon Prime Video, jednak jak to często bywa w przypadku serwisów SVOD – w pewnym momencie wygasa licencja i inna korporacja ma szansę zgarnąć najlepsze produkcje.

W zeszłym tygodniu potwierdziliśmy listę wrześniowych nowości na Netflix – warto zapoznać się z tym zestawieniem. Zachęcamy również do naszej recenzji pierwszych odcinków nowego sezonu „Domu z papieru”.

Źródło: Twitter: NetflixPL

Tagi: Netflix Netflix Polska The Office