Iza Łęcka Iza Łęcka 21.09.2021 09:44
Forza Horizon 5
1551V

Forza Horizon 5 na nietypowym materiale. Deweloperzy zapraszają na relaks i dzielą się „dźwiękami natury”

Playground Games udostępniło ujęcia z Forza Horizon 5, które tym razem nie skupiają się na widowiskowych przejazdach pięknych samochodów przez bezkresne, tropikalne lokacje Meksyku. Twórcy dzielą się urokliwym widokiem różnorodnych terenów i pozwalają wsłuchać się w dźwięki natury.

Ostatnie materiały z Forza Horizon 5 pozwoliły przyjrzeć się widowiskowemu rozpoczęciu rozgrywki, jak również wyścigom w trakcie burzy – nie ulega wątpliwości, że festiwal w Meksyku będzie charakteryzował się intensywnymi zmaganiami, na które liczyło wielu sympatyków gatunku. Do premiery nowej odsłony pozostało coraz mniej czasu, więc sprawdzamy następny filmik.

Playground Games opublikowało zupełnie inny materiał niż te, do których już przywykliśmy. Jak prezentuje się flora Meksyku oraz jego rozmaite krajobrazy, gdy nie słyszymy pracujących silników samochodów? Włączcie poniższą propozycję, by nie tylko ujrzeć malownicze tereny z pozycji Microsoftu, ale również posłuchać zwierząt, szumu wiatru lub morza – wszystkie dźwięki zostały uchwycone w grze.

Tym razem deweloperzy postarali się o nietypową prezentację produkcji, ale trzeba pamiętać, że w Forza Horizon 5 trafimy na gigantyczne miejscówki, które charakteryzują się sporą różnorodnością. Deweloperzy dopracowali poszczególne fragmenty mapy, a doświadczenie będzie urozmaicone przez dynamicznie zmieniającą się pogodę – gracze odczują zmieniający się teren oraz warunki jazdy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Forza Horizon 5 PlayGround Games Xbox Game Studios