Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2021 20:20
Forza Horizon 5 - gamescom 2021
2176V

Forza Horizon 5 na genialnej rozgrywce. Meksyk wita graczy - zobaczcie okładkę gry

Jeśli miałbym wymienić jedną produkcję, której nie mogło zabraknąć na pokazie Microsoftu, to z miejsca powiedziałbym: Forza Horizon 5. Wyścigi Playground Games błyszczą na każdym kolejnym materiale, a dzisiaj możemy sprawdzić nowy trailer. Pod koniec roku Microsoft zaoferuje graczom fantastyczną pozycję.

Na zupełnie nowe wcielenie marki Forza Motorsport musimy zaczekać do przyszłego roku, ale entuzjaści szybkiej jazdy raczej nie będą narzekać. Playground Games na każdym kroku potwierdza, że festiwal zorganizowany w Meksyku będzie kapitalną okazją, by sprawdzić szereg odpicowanych samochodów i dosłownie zatracić się na największej oraz najbardziej zróżnicowanej mapie w całej serii.

Forza Horizon 5 była pewniakiem dzisiejszej konferencji, ponieważ gra zadebiutuje na rynku już pod koniec roku. Jak wiadomo pozycja przyjedzie na Xboksy Series X|S, Xboksa One, PC oraz od premiery tytuł zadebiutuje w Xbox Game Pass. Deweloperzy obiecują wykorzystanie wszystkich atutów każdej platformy i dzisiaj mamy okazję spojrzeć na nowy ujęcia z produkcji.

Forza Horizon 5 - okładka

Już w tym miejscu zachęcam naszych czytelników do zapoznania się z naszymi pierwszymi wrażeniami z Forza Horizon 5 – tuż po zakończeniu konferencji pojawi się tekst Rogera, który przybliży graczom najnowszy festiwal.

Tagi: Forza Horizon 5 Gamescom Microsoft PlayGround Games Xbox Xbox Game Studios Xbox One Xbox Series X|S