Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.09.2021 12:10
Daemon X Machina z darmowym tygodniem zabawy dla subskrybentów Nintendo Switch Online
507V

Daemon X Machina z darmowym tygodniem zabawy dla subskrybentów Nintendo Switch Online

Na osoby z aktywnym abonamentem Nintendo Switch Online czeka kolejna atrakcja (oprócz nadciągających gier z Game Boya Color). Już niedługo pobawimy się bez dodatkowych opłat w pełnej wersji Daemon X Machina!

Nintendo oferuje w ramach abonamentu Nintendo Switch Online nie tylko retro produkcje z NES i SNES (niedługo również z Game Boya), ale też dostęp do pełnych wydań wybranych gier. Chodzi oczywiście o program GameTrials, który już we wrześniu wzbogaci się o Daemon X Machina.

Daemon X Machina będzie dostępne w pełnej wersji dla osób z aktywnym abonamentem Nintendo Switch Online od 13 do 19 września 2021 r. Oferta dotyczy rynku japońskiego i europejskiego. Do dyspozycji będziemy mieć nie tylko sieciowe tryby, ale również pełny moduł kampanii. Już teraz uruchomiono możliwość wykonania preloadu plików gry.

Jeśli gra przypadnie wam do gustu i zdecydujecie się na jej zakup, to wszystkie wypracowane postępy zostaną przeniesione do nabytego wydania Daemon X Machina. Gra będzie od 13 września dostępna w eShop z rabatem wynoszącym 60%.

Przypominam, że w grudniu 2019 r. do tytułu wprowadzono za darmo modele postaci wzorowane na Geralcie i Ciri z Wiedźmina 3.

Źródło: https://twitter.com/NintendoEurope/status/1434794842803118081

Tagi: Daemon X Machina Marvelous First Studio Nintendo