Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2021 19:32
The Mandalorian
2168V

The Mandalorian otrzyma grę AAA? Wyciekł gameplay z tajemniczej produkcji

Na początku roku pojawiły się plotki dotyczące produkcji związanej z serialem „The Mandalorian”. Gra nadal nie została zapowiedziana, ale w Sieci pojawił się materiał, który pozwala spojrzeć na zaskakujący gameplay. Według komentarzy – jest to wersja alfa nowej gry AAA.

Disney w ostatnim czasie chętnie dzielił się swoimi IP, jednak czy „The Mandalorian” otrzyma wielką produkcję? W kwietniu pojawiły się plotki, według których jeden z zespołów Microsoftu ma rozwijać pozycję, jednak dotychczas nie otrzymaliśmy konkretnej zapowiedzi.

Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ właśnie w tym tygodniu na YouTube został dodany ponad 4-minutowy materiał, który ma prezentować gameplay z produkcji osadzonej w świecie uznanego serialu.

Rozgrywka nie wygląda jeszcze jak produkcja AAA, nie brakuje informacji, że jest to „tania modyfikacja”, jednak warto zwrócić uwagę na końcówkę filmu – widzimy tutaj przez sekundę menu Stadii, na której aktualnie nie można instalować modyfikacji. Deweloperzy mogą jednak wykorzystywać platformę streamingową, by pokazywać gry na spotkaniach wewnętrznych.

Nie możemy mieć pewności, czy nie jest to typowa podróbka, jednak może akurat w tym przypadku zostaniemy pozytywnie zaskoczeni?

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay The Mandalorian wyciek