Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2021 18:40
The Mandalorian
1159V

The Mandalorian otrzyma grę? Za tytuł ma odpowiadać studio Microsoftu

„The Mandalorian” może być kolejną marką, która zawalczy o serca graczy. Jeśli wierzyć ostatnim przeciekom – to jeden z zespołów Microsoftu odpowiada za produkcję dla wszystkich fanów Gwiezdnych wojen.

Tytułem wstępu na pewno trzeba wyjaśnić, że nie jest to jeszcze w żaden sposób potwierdzona wiadomość, ale Jason Schreier już na początku roku wspomniał o ciekawej sytuacji – jego zdaniem Lucasfilm pracuje nad kilkoma produkcjami z uniwersum Gwiezdnych wojen i „może nawet jedną o łowcy nagród”.

Gracze przypomnieli sobie o tej sytuacji, ponieważ w tym tygodniu na GameBeat Summit 2021 pojawił się Phil Spencer, który kolejny raz wzbudził zainteresowanie swoim regałem – na nim znowu zobaczyliśmy Nintendo Switcha, figurkę Kojima Productions oraz małą postać, która początkowo została określona jako „Mandalorian Funko”.

Sytuację postanowił skomentować Shpeshal_Ed, znany insider, który napisał, że ta figurka nie pojawiła się tam bez przyczyny, ponieważ „ktoś tworzy grę w uniwersum Mandaloriana”. Okazało się jednak, że gadżet prezentował Arbitera z serii Halo, więc informator postanowił skorygować swoje słowa – choć popełnił błąd, to jednak faktycznie ktoś pracuje nad taką produkcją:

Sytuację skomentował MrMattyPlays, YouTuber, który również otrzymał wiadomość, że zespoły Microsoftu pracują nad jeszcze jednym IP od Lucasfilm:

„Tak więc widzimy to z Indiana Jonesem i jest jeszcze jeden deweloper z zespołu first-party Xboksa, który, jak słyszałem, pracuje nad całkiem znanym IP.”

Źródło: https://www.gamesradar.com/a-game-based-on-the-mandalorian-is-rumoured-to-be-in-development/

Tagi: Microsoft phil spencer The Mandalorian Xbox