gamescom Opening Night Live. Jak oceniacie konferencję? Podsumowujemy i zbieramy informacje

Gry
1810V
gamescom Opening Night Live. Jak oceniacie konferencję? Podsumowujemy i zbieramy informacje
Wojciech Gruszczyk | 25.08.2021, 22:21

To były dwie godziny pełne zróżnicowanych gier. Nie zabrakło ciekawych zapowiedzi, widzieliśmy materiały pełne rozgrywki, zobaczyliśmy sporo zwiastunów, ale trzeba to w końcu powiedzieć – jak oceniacie tegoroczny gamescom Opening Night Live? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

gamescom Opening Night Live – oczami redakcji PPE.pl

Roger: Mnie wiem czemu organizatorzy takich imprez nie nauczą się tego, że gracz lubi na koniec 2-godzinnego posiedzenia zobaczyć jakąś bombę, a nie trailer dodatków do gry, która jest od dawna na rynku. Co nie zmienia faktu, że Kojima zaszalał z tymi nowościami. Niemniej jednak impreza pozytywnie mnie zaskoczyła. Spodziewałem się festiwalu indyków, ale jednak tych gier AAA było całkiem sporo, poznaliśmy też kilka istotnych dat premier i zupełnie nowe produkcje, jak chociażby Saints Row. Największym zaskoczeniem był dla mnie jednak gameplay z kampanii Call of Duty. To naprawdę zapowiada się dobrze i pierwszy raz od kilku lat z chęcią zagram. Generalnie całość na plus, co po zeszłorocznej imprezie wcale nie było pewnikiem.
Ocena: 4/6

Wojtek: Geoff Keighley nie zawiódł! W odrobinę ponad 2 godziny wrzuciliśmy 35 wiadomości i nie brakowało tutaj sporych zaskoczeń. Call of Duty: Vanguard wygląda zdumiewająco dobrze i już nie mogę się doczekać weekendu – choć pewnie w trybie sieciowym nie będzie tak znakomitej atmosfery, jak w prezentowanej dzisiaj kampanii. Halo Infinite? Jest moc! Kontroler wygląda naprawdę dobrze, a konsola jest piękna... Aż chciałoby się dokonać wymiany. Far Cry 6 nie zaskakuje, jednak pozycja wygląda ciekawie. Opóźnienie Horizon Forbidden West? Niestety, musieliśmy się tego spodziewać – choć sądziłem, że Sony zostawi tę wiadomość na swoją imprezę. Death Stranding: Director's Cut pewnie ucieszy część graczy, ale do mnie bardziej przemawia Marvel Midnight Suns – już nie mogę się doczekać pierwszej rozgrywki. W przypadku Saints Row widziałem znacznie więcej niż dzisiaj pokazano i z tego miejsca zapraszam Was na pierwsze wrażenia z gry. 
Ocena: 5/6

Mateusz: Gamescom 2021 bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie oczekiwałem zbyt dużo materiałów z zapowiedzianych już gier, a dostałem wiele "smacznego" mięsa. Co więcej, coraz bardziej lubię Geoffa - prezenter w końcu ogarnął, że widzowie nie cierpią zbędnego gadania. Jeśli mam powiedzieć, czego lub kogo mi zabrakło, to zdecydowanie tytułu od EA (Dragon Age 4?) i Quantic Dreams. Po Detroit: Become Human nie mogę się doczekać, aż ujawnią swoją nową grę. Dość długo każą nam czekać...
Ocena: 5/6

Jak oceniacie wydarzenie? Weźcie udział w ankiecie! Czekamy także na Wasze komentarze, w których możecie wybrać najciekawszą grę gamescom Opening Night Live 2021.

gamescom Opening Night Live – podsumowanie informacji:

Polecamy:

Źródło: własne

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper