Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2021 22:20
Halo Infinite Master - gamescom
1915V

Halo Infinite ma datę premiery! Zwiastun zapowiada pierwszy sezon rozgrywek multiplayer

Wielki nieobecny wczorajszej konferencji Microsoftu? Strzelanka 343 Industries pojawiła się na głównym wydarzeniu gamescom Opening Night Live, więc teraz mamy okazję sprawdzić, jak prezentuje się wyczekiwana produkcja. Zobaczcie zwiastun z Halo Infinite.

Halo Infinite zabrakło na wczorajszej konferencji Microsoftu, ponieważ deweloperzy postanowili zaprezentować grę na gamescom Opening Night Live. Ruch może wydawać się zaskakujący, ale korporacja z Redmond najwidoczniej chciała pokazać swoje najważniejsze pozycje na dwóch wydarzeniach – choć szkoda, że wczoraj nie otrzymaliśmy małego teasera zapowiadającego pokaz.

Jak wiadomo Halo Infinite trafi na rynek bez dwóch oczekiwanych trybów (kampania w kooperacji i Forge), ale możemy mieć pewność, że produkcja wciąż powstaje i najnowsza strzelanka 343 Industries zadebiutuje na rynku pod koniec 2021 roku.

Tak jak informowaliśmy kilka godzin temu – Halo Infinite zadebiutuje 8 grudnia 2021 roku. Gra od premiery będzie dostępna na Xboksach Series X|S, Xboksie One i PC, a klienci Xbox Game Pass zapoznają się z całą zawartością za darmo.

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft