Halo Infinite ma datę premiery! Zwiastun zapowiada pierwszy sezon rozgrywek multiplayer

Gry
2163V
Halo Infinite ma datę premiery! Zwiastun zapowiada pierwszy sezon rozgrywek multiplayer
Wojciech Gruszczyk | 25.08.2021, 22:20

Wielki nieobecny wczorajszej konferencji Microsoftu? Strzelanka 343 Industries pojawiła się na głównym wydarzeniu gamescom Opening Night Live, więc teraz mamy okazję sprawdzić, jak prezentuje się wyczekiwana produkcja. Zobaczcie zwiastun z Halo Infinite.

Halo Infinite zabrakło na wczorajszej konferencji Microsoftu, ponieważ deweloperzy postanowili zaprezentować grę na gamescom Opening Night Live. Ruch może wydawać się zaskakujący, ale korporacja z Redmond najwidoczniej chciała pokazać swoje najważniejsze pozycje na dwóch wydarzeniach – choć szkoda, że wczoraj nie otrzymaliśmy małego teasera zapowiadającego pokaz.

Jak wiadomo Halo Infinite trafi na rynek bez dwóch oczekiwanych trybów (kampania w kooperacji i Forge), ale możemy mieć pewność, że produkcja wciąż powstaje i najnowsza strzelanka 343 Industries zadebiutuje na rynku pod koniec 2021 roku.

Tak jak informowaliśmy kilka godzin temu – Halo Infinite zadebiutuje 8 grudnia 2021 roku. Gra od premiery będzie dostępna na Xboksach Series X|S, Xboksie One i PC, a klienci Xbox Game Pass zapoznają się z całą zawartością za darmo.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: własne

Komentarze (89)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper