Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2021 22:20
Halo Infinite - Xobx
2640V

Xbox Series X w wersji Halo Infinite i odpicowany kontroler Elite! Microsoft pozytywnie zaskakuje

Narzekaliśmy na mało Halo Infinite podczas wczorajszej konferencji? Jak widać Microsoft miał zupełnie inny plan. Amerykańska korporacja właśnie ujawniła pierwsze specjalne wydanie Xboksa Series X, a dodatkowo na rynku zadebiutuje odświeżony kontroler Elite. Wszystko z motywem Master Chiefa.

Halo Infinite zabrakło na wczorajszej konferencji, ale nie możemy narzekać na brak Master Chiefa podczas gamescomu. Poznaliśmy już datę premiery gry 343 Industries, a teraz możemy potwierdzić, że nadciąga na rynek pierwsze limitowane wydanie Xboksa Series X.

Odświeżona konsola Microsoftu zostanie upiększona przez motyw z Halo Infinite, ale to nie koniec dużych informacji, ponieważ Amerykanie nie zapominają również o kontrolerze Elite – ten również zostanie odświeżony, tak by trafić w gust wszystkich fanów Master Chiefa.

Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, ponieważ wszyscy fani Microsoftu liczyli, że wczoraj zobaczymy materiały związane z Halo Infinite, ale jak widać firma postanowiła bardzo pozytywnie zaskoczyć.

To kto rozbija świnkę skarbonkę pod koniec roku? Microsoft postanowił w odpowiedni sposób świętować wielką rocznicę marki Halo i trzeba przyznać... Dobrze to wygląda!

Xbox Series X w wersji Halo Infinite i kontroler

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft