Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2021 20:04
Saints Row - gamescom
2673V

Saints Row powraca! Zobaczcie pełny zwiastun nowej gry

Od miesięcy czekaliśmy na prezentację Saints Row 5, a zamiast tego deweloperzy postanowili całkowicie odświeżyć markę. Dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy zwiastun gry, która już w niedalekiej przyszłości trafi na konsole dwóch generacji oraz PC.

Saints Row powraca z dalekiej podróży, ale gracze nie mogą oczekiwać następnej części w znanym świecie. Twórcy zupełnie odświeżają serię, by zapewnić fanom pełny reboot. Na gamescom Opening Night Live zaprezentowano pełny zwiastun gry, który pokazuje nowe umiejscowienie wydarzeń.

Deep Silver Volition nadal chce zaoferować graczom znakomitą zabawę w wielkim, otwartym świecie, ale tym razem studio stawia na zupełnie inny „klimat”. Co jednak ważne – Saints Row powróci na konsolach dwóch generacji (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One) i PC.

Tuż po zakończeniu gamescom Opening Night Live przedstawimy na portalu większe wrażenia z produkcji – Deep Silver Volition zaprosiło naszą redakcję na pokaz, dzięki któremu mogliśmy sprawdzić rozgrywkę i otrzymaliśmy tonę informacji o grze.

Premiera Saints Row odbędzie się 25 lutego 2022 roku – gra od debiutu trafi na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PlayStation 4, Xboksa One i PC (Epic Games Store).

Tagi: Gamescom OpeningNightLive pc PS4 ps5 Saints Row Xbox Xbox Series X|S