Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2021 22:20
Death Stranding gamescom
2628V

Death Stranding: Director's Cut z PS5 na pierwszej rozgrywce. Zobaczcie gameplay z gry Hideo Kojimy

Hideo Kojima w ostatnich dniach mierzył się z zadaniem stworzenia zwiastuna premierowego do Death Stranding: Director's Cut, ale deweloper znalazł również czas na przygotowanie dodatkowego materiału. Zobaczcie gameplay z odświeżonej gry zmierzającej wyłącznie na PS5.

Nadal nie wszyscy są zadowoleni z koncepcji „reżyserskich wydań”, ale wyniki Ghost of Tsushimy potwierdziły, że gracze chętnie płacą za droższe wydania ulepszonych i rozbudowanych gier z poprzedniej generacji. Na rezultaty Death Stranding: Director's Cut musimy jeszcze zaczekać, ale biorąc pod uwagę okoliczności – gracze pewnie chętnie zapoznają się z pozycją.

Hideo Kojima potwierdził, że na początku przyszłego miesiąca zobaczymy premierowy zwiastun Death Stranding: Director's Cut, ale już dzisiaj możemy sprawdzić gameplay z ulepszonej gry. Twórcy nagrali materiał z PlayStation 5, by pokazać fanom, na jakie atrakcje mogą liczyć w przyszłym miesiącu.

Death Stranding: Director's Cut zadebiutuje 24 września – Japończycy nie tylko dopracowali oprawę i zajęli się płynnością rozgrywki, ale gracze powinni przygotowywać się na szereg nowych elementów (między innymi tryb wyścigów!).

Zaprezentowany materiał skupił się na nowych elementach rozgrywki – gracze będą mogli skorzystać z między innymi katapulty. W trakcie podróży sprawdzimy nawet specjalnego robota, który może nie tylko nosić paczki, ale również głównego bohatera. Deweloperzy pokazali również strzelnicę, a nawet w samej pozycji pojawią się nowe rankingi oraz utwory.

W rozszerzonym wydaniu wypróbujemy także nowe misje – gameplay coś Wam przypomina? W grze pojawią się nawet rampy oraz wyścigi... Tak, by gracze mogli się zabawić podczas podróżowania po zniszczonej Ameryce.

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Gamescom Kojima Productions OpeningNightLive Sony Interactive Entertainment