The Elder Scrolls Online z darmową zabawą do końca sierpnia na wszystkich platformach

Promocje gier
685V
The Elder Scrolls Online z darmową zabawą do końca sierpnia na wszystkich platformach
Bartosz Dawidowski | 20.08.2021, 13:35

Wiemy już, kiedy otrzymamy kolejny wielki pakiet nowości w The Elder Scrolls Online. Na konsolach będziemy musieli na niego poczekać nieco dłużej. ZeniMax ogłosiło też darmową promocję na TESO.

The Elder Scrolls Online: Waking Flame trafi do dystrybucji na konsolach, wraz z aktualizacją 31, trochę później, niż w pierwotnych zapowiedziach ZeniMax Online. Szykowane atrakcje otrzymamy na PS4/PS5 i XOne/XSX 8 września 2021 r. Gracze pecetowi dostaną Waking Flame zgodnie z pierwotnym harmonogramem, czyli 23 sierpnia. Rozszerzenie Waking Flame dorobiło się zwiastuna gameplayowego, który czeka na was poniżej.

Kolejne ważne ogłoszenie dotyczy darmowego okresu zabawy w The Elder Scrolls Online. Tytuł mogą sprawdzać za darmo nie tylko posiadacze Xbox One i Xbox Series X/S, o czym wspominaliśmy już w newsie o programie Free Play Days (w którym do dyspozycji mamy również 2 inne produkcje). The Elder Scrolls Online zostało udostępnione za darmo z okazji QuakeConu również na PS4, PS5, Stadii oraz PC. Promocja potrwa aż do 30 sierpnia, do godziny 16:00 czasu polskiego. Osoby posiadające PS5/XSX zagrają w niedawno upiększonej wersji gry.

W ramach darmowego okresu dostajemy dostęp do regionu Morrowind, oprócz podstawowych obszarów z TESO. Wszystkie nowo założone konta ESO otrzymują w trakcie weekendu bonusowo 500 koron do wydania w sklepie gry.

By rozpocząć darmową zabawę wystarczy wybrać się na oficjalną stronę gry.

Źródło: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/60675

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych