Horizon Forbidden West „został opóźniony na 2022 rok”. Redakcja Bloomberg jest pewna zmiany w terminarzu PS5

Gry (plotka)
2460V
Horizon Forbidden West „został opóźniony na 2022 rok”. Redakcja Bloomberg jest pewna zmiany w terminarzu PS5
Wojciech Gruszczyk | 30.07.2021, 19:41

Kolejna osoba zaznajomiona z planami Sony potwierdza fatalną wiadomość dla posiadaczy PS5. Horizon Forbidden West ma nie zadebiutować na rynku do końca 2021 roku. Informację tym razem zweryfikował Jason Schreier, który jest pewien, że tytuł Guerrilla Games potrzebuje czasu.

Już kilka godzin temu wspominaliśmy o słowach Jeffa Grubba, według którego Sony rozważa przesunięcie Horizon Forbidden West, ale decyzja została już podobno podjęta. Jason Schreier z Bloomberg otrzymał fatalną wiadomość – oczekiwana produkcja nie zadebiutuje w tym roku na PS5 i PS4:

„Sony Corp. opóźniło nadchodzącą grę na PlayStation - Horizon Forbidden West - na pierwszy kwartał 2022 roku - donosi osoba zaznajomiona ze sprawą. Wcześniej jej premiera była zaplanowana na ten sezon świąteczny”

Jason Schreier postanowił sprawdzić doniesienia Jeffa Grubba i otrzymał szczegóły, które nie brzmią najlepiej dla posiadaczy konsol Sony. Tytuł Guerrilla Games miał być największą premierą Sony w drugiej połowie 2021 roku – Japończycy już wcześniej przełożyli premiery God of War Ragnarok oraz Gran Turismo 7.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to będziemy świadkami bardzo ciekawej sytuacji, ponieważ Microsoft zadbał o naprawdę mocną końcówkę 2021 roku – gracze zapoznają się z między innymi Age of Empires IV, Halo Infinite oraz Forza Horizon 5.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Horizon Forbidden West.

Źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-07-30/playstation-video-game-horizon-forbidden-west-delayed-to-2022

Komentarze (148)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper