Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2021 20:57
God of War Ragnarok
1291V

God of War Ragnarok nie zadebiutuje w terminie? Premiera gry mogła zostać przełożona kilka miesięcy temu

Sony od dawna nie wspomina o God of War Ragnarok i według najnowszych doniesień – premiera gry już dawno została opóźniona. Japoński producent czeka na odpowiedni moment, by potwierdzić, że Kratos powróci w innym terminie.

We wrześniu ubiegłego roku Sony wyciągnęło asa z rękawa i podczas PS5 Showcase zapowiedziano nową część serii God of War. Od tego czasu nie słyszeliśmy nic nowego na temat pozycji oraz nawet nie zobaczyliśmy żadnych materiałów. Japoński producent PlayStation już od dawna nie wspomina o grze i podobno nie jest to przypadek.

Sony wczoraj potwierdziło rozwijanie ponad 25 tytułów na PS5, wśród których pojawił się Horizon Forbidden West – tytuł został przez Sony umieszczony na liście pozycji zmierzających na rynek w 2021 roku. Na zestawieniu jednak ponownie zabrakło nowej przygody Kratosa i o sytuację z tytułem został zapytany Jason Schreier.

Znany dziennikarz wspomniał, że premiera God of War Ragnarok mogła zostać opóźniona już kilka miesięcy temu, a Sony przedstawi tę wiadomość oficjalnie, gdy ponownie będzie opowiadać o produkcji:

Biorąc pod uwagę brak jakichkolwiek szczegółów dotyczących projektu, opóźnienie debiutu God of War Ragnarok nie będzie raczej dużym zaskoczeniem. Teraz pozostaje tylko zaczekać na konkretny pokaz Horizon Forbidden West,

Źródło: https://gamerant.com/god-of-war-ragnarok-release-date-delayed-2022

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment