Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2021 19:15
Ghost of Tsushima PS4
1883V

Twórcy Ghost of Tsushima świętują pierwsze urodziny gry. Sucker Punch rozdaje DLC

Sucker Punch Productions nie zapomina o pierwszych urodzinach swojego wielkiego hitu. Ghost of Tsushima trafiła na rynek 17 lipca 2020 roku, więc deweloperzy dziękują fanom za wsparcie i przedstawiają ciekawe statystyki produkcji.

Od premiery Ghost of Tsushima wydarzyło się naprawdę sporo. Na rynku pojawiły się nowe konsole, twórcy zadbali o wsparcie do PlayStation 5, gra osiągnęła wielki sukces, tytuł otrzymał tryb PVP, zapowiedziano film rozbudowujący małe uniwersum, potwierdzono przecieki dotyczące reżyserskiego wydania, a nawet gra w standardowej wersji została usunięta z PlayStation Store.

Sucker Punch Productions na pewno nie mogło w tym czasie narzekać na nudę, ale deweloperzy nie zapominają o pierwszej rocznicy pozycji – ta przypada dopiero jutro, jednak już dzisiaj opublikowano wiadomość.

Deweloperzy podziękowali społeczności za wielkie wsparcie i jak sami podkreślają był to „niesamowity rok” – trudno nie zgodzić się z twórcami, którzy w zeszłym roku wrzucili na rynek jeden z największych hitów na poprzednią generację PlayStation.

Studio przedstawiło także garść statystyk – poznaliśmy między innymi liczbę odbytych dueli, wykonanych zdjęć, napisanych haiku, wykonanych misji w legendach, a nawet ile lat gracze spędzili na jeździe na koniu.

Gracze mogą również pobrać darmowe DLC w formie strojów do trybu PVP.

Źródło: Twitter: SuckerPunchProd

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch