Ghost of Tsushima Director's Cut oficjalnie! Zwiastun, cena, data premiery i fabularny dodatek z nową wyspą

Gry
6910V
Ghost of Tsushima Director's Cut oficjalnie! Zwiastun, cena, data premiery i fabularny dodatek z nową wyspą
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2021, 18:07

Sony właśnie zaprezentowało Ghost of Tsushima Director's Cut! Japończycy potwierdzają wszystkie wcześniejsze plotki i gracze mogą liczyć na nową historię. Zobaczcie zwiastun i poznajcie datę premiery rozbudowanej produkcji.

Ghost of Tsushima Director's Cut nie zostanie zaprezentowane na State of Play. Japończycy właśnie odsłonili produkcję, która zadebiutuje 20 sierpnia i będzie dostępna na PlayStation 5 i PlayStation 4. Gracze mogą liczyć na sporo nowej zawartości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Andrew Goldfarb, kierownik ds. komunikacji w Sucker Punch Productions, potwierdził, że deweloperzy spędzili ostatni rok na przygotowaniu nowej zawartości:

„Dużo myśleliśmy o tym, jak rozbudować historię Jina, a także spędziliśmy ostatni rok na analizowaniu wszystkich waszych opinii na temat tego, jak moglibyśmy poprawić wrażenia z gry w Ghost of Tsushima. Ciężko pracowaliśmy nad zupełnie nową edycją gry, która nie tylko zawiera nowy rozdział w podróży Jina, ale także kilka nowych aktualizacji, które są bezpośrednią odpowiedzią na niektóre z najbardziej oczekiwanych przez społeczność funkcji”.

Ghost of Tsushima Director's Cut zawiera nie tylko podstawkę, ale również „zupełnie nową przygodę dla Jina oraz garść nowych funkcji”. Twórcy potwierdzili, że główny bohater serii trafi na zupełnie nową wyspę Iki, gdzie możemy liczyć na zupełnie nową opowieść:

„Jeśli interesujesz się historią, być może wiesz, że oprócz Tsushimy, w tym samym okresie najechana została także sąsiednia wyspa Iki. Dziś z radością informujemy, że nadchodzi zupełnie nowy rozdział w podróży Jina, który będzie miał miejsce właśnie na Iki. W tej nowej historii Jin udaje się na wyspę, aby zbadać pogłoski o obecności Mongołów. Wkrótce jednak zostaje wplątany w wydarzenia o bardzo osobistym znaczeniu, które zmuszą go do ponownego przeżycia traumatycznych chwil z przeszłości”.

Autorzy obiecuję „mnóstwo nowej zawartości”:

„Wkrótce będziemy mieli więcej do powiedzenia na temat historii Iki, ale już dziś możemy potwierdzić, że poza zupełnie nową historią i nowymi postaciami, ta nowa wyspa zawiera również mnóstwo nowej zawartości, w tym zupełnie nowe środowiska do zbadania, nową zbroję dla Jina i jego konia, nowe mini-gry, nowe techniki, nowe rodzaje wrogów i wiele więcej. Są nawet nowe zwierzęta, które można pogłaskać!”

Ghost of Tsushima Director's Cut zaoferuje także „ekskluzywne funkcje dostępne wyłącznie na PlayStation 5” – gracze mogą liczyć na:

  • Japoński lip sync
  • Wsparcie DualSense
  • Usprawniony dźwięk 3D
  • Skrócone czasy ładowania
  • Opcja rozgrywki w rozdzielczości 4K z 60 fps (docelowo)
  • Możliwość przeniesienia rozgrywki z PS4

Ghost of Tsushima Director’s Cut zostało wycenione na 69,99 dolarów (wersja na PlayStation 5) lub 59,99 dolarów (wersja na PlayStation 4). Gracze mogą również liczyć na aktualizację, która zawiera między innymi ulepszony Photo Mode, nowe opcje remappingu kontrolera, a także opcję włączenia blokady celu podczas walki. W grze pojawi się także opcja ukrycia kołczanu.

W galerii znajdziecie kilka nowych screenów z wersji na PS5. Niestety, gra nie otrzyma bezpłatnej aktualizacji z PS4 na PS5.

Ghost of Tsushima Director's Cut oficjalnie! Zwiastun, cena, data premiery i fabularny dodatek z nową wyspą

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/07/01/ghost-of-tsushima-directors-cut-arrives-on-ps5-and-ps4-consoles-on-august-20/

Komentarze (140)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper