Ghost of Tsushima trafi na wielki ekran! Sony Pictures i PlayStation Productions pracują nad filmem

Filmy/seriale
1630V
Ghost of Tsushima trafi na wielki ekran! Sony Pictures i PlayStation Productions pracują nad filmem
Wojciech Gruszczyk | 25.03.2021, 17:24

Ghost of Tsushima zanotowało gigantyczny sukces, więc Sony zamierza wykorzystać markę. Właśnie zapowiedziano film, za który będzie odpowiadał Chad Stahelski. Poznajcie pierwsze szczegóły.

Ghost of Tsushima to jeden z największych sukcesów Sony na poprzedniej generacji, więc japoński producent chce wykorzystać wielkie zainteresowanie marką. Redakcja Deadline właśnie potwierdziła, że Sony Pictures i PlayStation Productions pracują nad filmem, który pozwoli widzom zobaczyć losy samuraja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Reżyserem „Ghost of Tsushimy” będzie Chad Stahelski, który pracuje nad serią John Wick i wkrótce ma przygotowywać pierwsze sceny do czwartej części.

Chad Stahelski, Alex Young i Jason Spitz produkują film za pośrednictwem swojej firmy 87Eleven Entertainment, a Asad Qizilbash i Carter Swan zajmą się produkcją w imieniu PlayStation Productions. Sucker Punch Productions otrzymało możliwość nadzorowania projektu jako producent wykonawczy.

Asad Qizilbash, szef PlayStation Productions, zapowiedział współpracę następującymi słowami:

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Chadem i 87Eleven Entertainment, aby przenieść ich wizję historii Jina na duży ekran. Uwielbiamy współpracować z kreatywnymi partnerami, takimi jak Chad, którzy pasjonują się naszymi grami, zapewniając, że możemy tworzyć bogate adaptacje, które zachwycą naszych fanów i nowych odbiorców”.

Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery, ale jak widać Sony coraz śmielej przenosi swoje marki w inne media – w końcu powstaje już serial „The Last of Us”, a film „Uncharted” znajduje się właśnie w postprodukcji.

Według plotek, Sucker Punch Productions rozwija już drugą część Ghost of Tsushimy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://deadline.com/2021/03/sony-playstation-productions-ghost-of-tsushima-movie-john-wicks-chad-stahelski-directing-1234721342/

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper