Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2021 17:24
Ghost of Tsushima film
963V

Ghost of Tsushima trafi na wielki ekran! Sony Pictures i PlayStation Productions pracują nad filmem

Ghost of Tsushima zanotowało gigantyczny sukces, więc Sony zamierza wykorzystać markę. Właśnie zapowiedziano film, za który będzie odpowiadał Chad Stahelski. Poznajcie pierwsze szczegóły.

Ghost of Tsushima to jeden z największych sukcesów Sony na poprzedniej generacji, więc japoński producent chce wykorzystać wielkie zainteresowanie marką. Redakcja Deadline właśnie potwierdziła, że Sony Pictures i PlayStation Productions pracują nad filmem, który pozwoli widzom zobaczyć losy samuraja.

Reżyserem „Ghost of Tsushimy” będzie Chad Stahelski, który pracuje nad serią John Wick i wkrótce ma przygotowywać pierwsze sceny do czwartej części.

Chad Stahelski, Alex Young i Jason Spitz produkują film za pośrednictwem swojej firmy 87Eleven Entertainment, a Asad Qizilbash i Carter Swan zajmą się produkcją w imieniu PlayStation Productions. Sucker Punch Productions otrzymało możliwość nadzorowania projektu jako producent wykonawczy.

Asad Qizilbash, szef PlayStation Productions, zapowiedział współpracę następującymi słowami:

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Chadem i 87Eleven Entertainment, aby przenieść ich wizję historii Jina na duży ekran. Uwielbiamy współpracować z kreatywnymi partnerami, takimi jak Chad, którzy pasjonują się naszymi grami, zapewniając, że możemy tworzyć bogate adaptacje, które zachwycą naszych fanów i nowych odbiorców”.

Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery, ale jak widać Sony coraz śmielej przenosi swoje marki w inne media – w końcu powstaje już serial „The Last of Us”, a film „Uncharted” znajduje się właśnie w postprodukcji.

Według plotek, Sucker Punch Productions rozwija już drugą część Ghost of Tsushimy.

Źródło: https://deadline.com/2021/03/sony-playstation-productions-ghost-of-tsushima-movie-john-wicks-chad-stahelski-directing-1234721342/

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch