Iza Łęcka Iza Łęcka 14.07.2021 09:00
Ghost of Tsushima
3384V

Ghost of Tsushima zniknęło z PS Store. Gracze mogą kupić droższe reżyserskie wydanie

Japończycy wprowadzili nieoczekiwaną zmianę na PlayStation Store. Standardowe wydanie Ghost of Tsushima zniknęło z cyfrowego sklepu Sony, przez co społeczność może nabyć jedynie Ghost of Tsushima Director's Cut. Gra uwzględniająca dodatek jest droższa od wcześniej wydanej wersji.

W drugiej połowie sierpnia odbędzie się premiera Ghost of Tsushima Director's Cut. Sony promuje wzbogacone wydanie, dlatego już wcześniej mogliśmy zobaczyć zwiastun i potwierdzony został proces aktualizacji gry. Co więcej, zgodnie z ostatnimi niepotwierdzonymi doniesieniami, deweloperzy z Sucker Punch mogą zaoferować niezwykle długi wątek fabularny.

Jeśli jednak planowaliście zdobyć teraz cyfrową wersję Ghost of Tsushimy w standardowym wydaniu, to niestety się spóźniliście – tytuł zniknął z PlayStation Store, a w katalogu sklepu uwzględniono wyłącznie reżyserskie wydanie produkcji.

Ghost of Tsushima - ceny

Co więcej, poznaliśmy cenę aktualizacji Ghost of Tsushimy do wersji Director's Cut – gracze, którzy planują zapoznać się z nową zawartością, muszą przygotować 84 zł. W ramach pakietu uwzględniono:

  • Rozszerzenie „Wyspa Iki” – nowy wątek fabularny, minigry, rodzaje przeciwników i nie tylko
  • Wieloosobowy tryb współpracy Legends
  • Cyfrowy minialbum
  • Komentarz reżysera – twórcy gry zestawiają świat Ghost of Tsushima z prawdziwymi wydarzeniami, którymi był inspirowany, podczas rozmowy ze znanym japońskim historykiem
  • Jeden punkt techniki
  • Talizman łaski Hachimana
  • Zestaw skórek „Bohater Cuszimy” – złota maska, pancerz, miecz, koń, siodło.

Sony zapewne w najbliższym czasie zaprezentuje pierwszy gameplay z Ghost of Tsushima Director's Cut, gdyż do premiery pozostało już coraz mniej czasu.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch