Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.07.2021 19:45
test drive
888V

WRC 10, Test Drive Unlimited Solar Crown czy Steelrising z prezentacją - Nacon przypomina o swoim wydarzeniu

Nacon przypomina o swoim jutrzejszym wydarzeniu, na którym przedstawi wiele produkcji - w tym WRC 10 czy Test Drive Unlimited Solar Crown.

Fani wyścigówek powinni wziąć sobie na jutro wolny dzień od pracy, bowiem szykuje się prawdziwa uczta w postaci wydarzenia Naconu. Zagraniczny wydawca, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, już jutro przedstawi masę gier, które w najbliższym czasie wyda na rynek.

Najbardziej interesująco na tle niżej umieszczonego zestawienia wypada oczywiście Test Drive Unlimited Solar Crown (którego teaser znajdziecie w tym miejscu), WRC 10: FIA World Rally ChampionshipSteelrising od twórców Greedfall, czy także The Lord of the Rings: Gollum.

Nacon Connect odbędzie się dokładnie 6 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Oprócz podanych tytułów możemy szykować się również na trzy niespodzianki. Relację z wydarzenia znajdziecie oczywiście na PPE.

Źródło: https://gamingbolt.com/steelrising-the-lord-of-the-rings-gollum-wrc-10-and-more-will-be-featured-in-tomorrows-nacon-connect

Tagi: KT Racing Nacon Steelrising Test Drive WRC 10: FIA World Rally Championship