Mass Effect 4 i Dragon Age 4 nie pojawią się na EA Play Live. BioWare zaprasza na inny pokaz

News
1446V
Mass Effect 4 i Dragon Age 4 nie pojawią się na EA Play Live. BioWare zaprasza na inny pokaz
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2021, 20:26

BioWare właśnie potwierdziło, że Mass Effect 4 i Dragon Age 4 nie zostaną zaprezentowane na zbliżającym się wielkimi krokami EA Play Live 2021. Twórcy mają małą niespodziankę, jednak najważniejsze gry zostaną przedstawione dopiero w późniejszym terminie.

Electronic Arts przedstawiło dzisiaj sporo szczegółów dotyczących EA Play Live 2021 i choć na wydarzeniu zobaczymy „kilka gier”, to jednak nie możemy liczyć na największe i zarazem oczekiwane produkcje BioWare.

Jak wiadomo Mass Effect 4 jest „rozwijany przez weteranów”, a ostatnio pliki Dragon Age 4 pojawiły się na serwerze Sony, ale nie możemy liczyć, że produkcje będą przedstawione szerokiej publice na wydarzeniu EA. Firma właśnie potwierdziła fatalną wiadomość:

BioWare ma jednak pewną niespodziankę – już dzisiaj o godzinie 21:00 (w czasie prezentacji Dying Light 2) odbędzie się pokaz „ekscytujących rzeczy” związanych ze Star Wars The Old Republic. Będzie to live-stream z okazji 10-lecia gry.

Miejmy nadzieję, że jeszcze w 2021 roku (The Game Awards?) zobaczymy Mass Effect 4 i Dragon Age 4 – w zeszłym roku to właśnie na show Geoffa Keighley'a pokazano obie gry.

Źródło: Twitter: bioware

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper