Dying Light 2 z kolejną prezentacją rozgrywki. Zobaczcie z nami pokaz Techlandu

News
2228V
Dying Light 2 z kolejną prezentacją rozgrywki. Zobaczcie z nami pokaz Techlandu
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2021, 18:44

Twórcy Dying Light 2 są gotowi do kolejnego pokazu wielkiej i oczekiwanej produkcji. Techland już dzisiaj przedstawi nowe fragmenty gry oraz opowie o nowych zarażonych. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dying Light 2 Stay Human to jedna z najciekawszych gier, które mają zadebiutować na rynku w 2021 roku. Techland małymi krokami prezentuje tytuł – ostatnio poznaliśmy sporo szczegółów dotyczących świata oraz autorzy potwierdzili wykorzystanie możliwości PS5. To jednak dopiero początek pozytywnych informacji i twórcy z Wrocławia zapraszają na kolejny odcinek swojego specjalnego wydarzenia.

Techland zamierza systematycznie spotykać się z graczami i o godzinie 21:00 rozpocznie się drugi odcinek z serii „Dying 2 Know”. Podczas pierwszego epizodu zobaczyliśmy kilka ujęć z gry, poznaliśmy datę premiery oraz kolekcjonerkę.

Studio nie przedstawiło kompletnych planów dotyczących dzisiejszego wydarzenia, ale możemy na pewno szykować się na prezentację zarażonych. Techland w ostatnim czasie zdradził, że w świecie Dying Light tak naprawdę nie mierzymy się z klasycznymi zombie, jednak w nowym mieście natrafimy na kolejne bestie, które pewnie wymęczą nas podczas wielowątkowej fabuły.

Zamierzacie sprawdzić pokaz? Zapraszamy do wspólnego oglądania.

Źródło: własne

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper