Pokaz Battlefield 2042 odbędzie się w przyszłym tygodniu. EA zaprasza na 5 konferencji

Gry
1169V
Pokaz Battlefield 2042 odbędzie się w przyszłym tygodniu. EA zaprasza na 5 konferencji
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2021, 19:20

EA Play Live odbędzie się dopiero pod koniec miesiąca, ale Electronic Arts chce w odpowiedni sposób zaprezentować nowe gry zmierzające na konsole i PC. Firma właśnie zapowiedziała 4 dodatkowe wydarzenia, które odbędą się jeszcze przed głównym pokazem korporacji.

Electronic Arts nie zdecydowało się zorganizować swojego wydarzenia w zeszłym miesiącu, ponieważ EA Play Live 2021 odbędzie się dopiero 22 lipca. Gracze jednak nie muszą czekać tak długo, by zobaczyć w akcji nowe gry Elektroników – firma poprzedzi imprezę aż pięcioma kolejnymi konferencjami.

Już 8 lipca (19:00) odbędzie się „The Future of First-Person Shooters”, podczas którego będziemy świadkami „obszernej dyskusji” na temat Apex Legends i Battlefield 2042. Twórcy chcą porozmawiać na temat „przyszłości gier FPS”.

Natomiast na 13 lipca (19:00) zaplanowano pokaz „ EA <3s Independent Studios”, który skupi się na niezależnych deweloperach. W prezentacji wezmą udział Josef Fares z Hazelight (It Takes Two), Olov Redmalm z Zoink (Lost in Random), Mel Philips i Abubarker Salim z Silver Rain oraz Guha Bala z Velan (Knockout City).

Na 20 lipca (1 w nocy) zaplanowano prezentację „Madden NFL 22 All-Access: Scouting”, która ma pokazać jak społeczność kształtuje najnowszą odsłonę serii.

Tego samego dnia, ale już w bardziej ludzkich godzinach (19:00) będziemy świadkami wydarzenia zaytułowanego „More EA SPORTS!” – tutaj zobaczymy „fajny nowy dodatek do niezwykle popularnej i długo działającej serii EA SPORTS”... Ale przynajmniej aktualnie nie wiemy, na co możemy się szykować.

Dopiero 22 lipca (19:00) odbędzie się EA Play Live 2021, które będzie trwać około 40 minut. Elektronicy pokażą Battlefield 2042, Apex Legends, pierwszy gameplay z Lost in Random, ale także firma obiecuje „kilka innych gier”

Źródło: https://www.ea.com/news/announcing-the-ea-play-live-spotlight-series?isLocalized=true?isLocalized=true&amp;isLocalized=true

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper