Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2021 21:16
Dragon Age 4
1092V

Dragon Age 4 z dużą prezentacją? Pliki gry znalazły się na serwerach Sony

Sony i Electronic Arts mogą szykować się do prezentacji Dragon Age 4. Pliki związane z produkcją już wylądowały na serwerach japońskiego producenta PS5 i PS4. Sytuacja jest ciekawa biorąc pod uwagę zbliżający się EA Play Live 2021.

Electronic Arts wczoraj przestawiło ostateczną datę oraz godzinę startu EA Play Live 2021 i wydarzenie zapowiada się coraz ciekawiej. Na imprezie na pewno nie zabraknie takich pozycji jak FIFA 22 oraz Battlefield 2042, ale wiele na to wskazuje, że EA może także pokazać przynajmniej jedną z produkcji BioWare.

Na serwerach PlayStation pojawiły się pliki alfy Dragon Age 4 – trudno tak naprawdę powiedzieć, co to oznacza i czego możemy się spodziewać.

EA może pokazać na EA Play Live 2021 nowy zwiastun gry, który będzie promowany na PlayStation Store, a może nawet doczekamy się małego wycinka historii w formie dema? To raczej marzenia, ale bardzo możliwe, że podczas zbliżającej się konferencji zobaczymy opowieść przygotowywaną przez kanadyjskie studio.

Warto przypomnieć, że na serwerach PlayStation pojawiły się także pliki bety Fify 22 – może EA szykuje się do dużej współpracy z Sony?

Źródło: https://wccftech.com/dragon-age-4-alpha-file-ea-play-live-reveal/

Tagi: BioWare Dragon Age 4 EA Play LIVE 2021 Electronic Arts