Ghost of Tsushima trafi na PC? [Aktualizacja #1]

Gry (plotka)
4710V
Ghost of Tsushima trafi na PC? [Aktualizacja #1]
Wojciech Gruszczyk | 21.06.2021, 17:55

Ghost of Tsushima może być kolejną produkcją z katalogu PlayStation, która zawędruje na komputery osobiste. Japończycy niespodziewanie zaktualizowali okładkę gry i na nowej wersji nie widnieje już napis „Tylko na PlayStation”.  [Aktualizacja #1]

Ghost of Tsushima to jeden z ostatnich hitów PlayStation 4 i Sony chce w odpowiedni sposób wykorzystać siłę tej marki. Japończycy potwierdzili już przygotowanie filmu na podstawie gry, a według plotek trwają prace nad kontynuacją.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony potwierdziło, że chce oferować kolejne produkcje na PC, ale według ostatnich informacji – mogliśmy się spodziewać zapowiedzi Uncharted 4: Kres Złodzieja na nową platformę. Japończycy mogą jednak zaskoczyć.

21 czerwca na Amazonie zaktualizowano pudełko Ghost of Tsushimy i z grafiki zniknęło logo „Tylko na PlayStation” – identyczną zmianę można dostrzec w sklepie Sony. Warto przypomnieć, że w przyszłym miesiącu tytuł będzie świętował pierwszy rok od premiery na PS4, więc może będzie to dobry czas na ujawnienie kontynuacji i potwierdzenie edycji na PC?

Ghost of Tsushima to bez wątpienia IP, które może przyciągnąć do nowej konsoli wielu graczy. Jak wiadomo tytuł oferuje dobrą rozgrywkę oraz piękny świat – nie brakuje głosów, według których to najlepsza nowa marka zaoferowana przez Sony na poprzedniej generacji.

Ghost of Tsushima trafi na PC? [Aktualizacja #1]

[Aktualizacja #1]

Jeden z graczy kupił produkcję i potwierdził, że nowa okładka posiada informację o ekskluzywności PlayStation. Choć trudno powiedzieć, dlaczego tego oznaczenia nie ma już na stronach.

Ghost of Tsushima trafi na PC? [Aktualizacja #1]

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ghost-of-tsushima-pc

Komentarze (149)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper