Iza Łęcka Iza Łęcka 25.01.2021 07:36
Ghost of Tsushima - okładka z pierwszej części
2160V

Ghost of Tsushima 2 to pewniak? Dyrektor kreatywny potwierdza rozwój gry na PS5 

Sucker Punch Productions odniosło wielki sukces z przygodą Jina Sakai, dlatego kontynuacja wydaje się tylko kwestią czasu. Jeden z członków zespołu wspomniał o pracach nad nową odsłoną pozycji osadzonej w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Ghost of Tsushima zostało przyjęte ze sporym entuzjazmem przez graczy oraz dziennikarzy branżowych, zyskując wiele nagród i wyróżnień. Klimatyczna produkcja o samuraju walczy o kolejny tytuł GOTY w NAVGTR Awards 2020. Po całym paśmie sukcesów dla wielu sympatyków IP nowa część jest nieunikniona.

O możliwych rozwoju Ghost of Tsushima 2 wspominaliśmy już w październiku, natomiast ostatnie oferty pracy w Sucker Punch tylko podkręciły falę spekulacji. Jak się okazuje Dave Molloy, dyrektor kreatywny studia, na swoim profilu LinkedIn zamieścił informację o obecnie trwających pracach nad Ghost of Tsushima na PlayStation 5. Pamiętając o niedawnej premierze Trybu Wieloosobowego oraz usprawnieniu działania produkcji dzięki funkcji Game Boost, możemy podejrzewać, że mowa właśnie o kontynuacji hitu.

Po pobudzeniu tematu deweloper usunął adnotację z profilu, natomiast Sony oraz amerykański zespół nie skomentowali doniesień. Pozostaje nam więc czekać na nowe wiadomości bądź zapowiedź gry.

Ghost of Tsushima 2 link

Źródło: https://www.tuplaystation.es/2021/01/25/ghost-of-tsushima-2-su-director-creativo-habria-confirmado-el-desarrollo-para-ps5

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch