Iza Łęcka Iza Łęcka 27.05.2021 07:00
Uncharted 4 x PC
3845V

Uncharted 4: Kres Złodzieja zmierza na PC! Sony potwierdziło nowe wydanie na prezentacji

Japoński gigant szykuje się do ogłoszenia następnej gry zmierzającej na PC. Najpewniej kolejnym odbiorcom zostanie zaoferowane Uncharted 4, co w obliczu plotek dotyczących przygotowania nowej odsłony na PlayStation 5 wydaje się sensowną strategią. Informacja o tytule pojawiła się na oficjalnej prezentacji Sony.

Days Gone znakomicie radzi sobie na PC (przeczytajcie naszą recenzję), co dla japońskiego przedsiębiorstwa jest jasnym sygnałem, że najwyższy czas na opracowanie następnego portu. W trakcie spotkania z inwestorami Sony Group przedstawiona została prezentacja, w której na slajdzie poświęconym „nowych kierunków wzrostu” pojawiły się informacje dotyczące udostępniania produkcji Sony Interactive Entertainment na kolejnych platformach.

Sony potwierdza, że po Horizon Zero Dawn oraz Days Gone, planowany jest debiut Uncharted 4: Kres Złodzieja na PC. Wiadomość jest niemałym zaskoczeniem, jednak nie możemy zapomnieć, że swego czasu przygoda Nathana Drake'a znalazła się na liście pozycji zmierzających na następną platformę. Zestawienie zostało opublikowane przez insiderów.

W dodatku Uncharted 4 idealnie pasuje do koncepcji Japończyków, zgodnie z którą na PC miałyby trafiać gry, a ich nowe części zostaną udostępnione na PS5. Po ostatnich doniesieniach Jasona Schreiera sporo mówi się, że Naughty Dog prawdopodobnie pracuje nad kolejną historią o poszukiwaczach skarbów.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy zobaczyć zwiastun oraz poznać szczegóły premiery Uncharted 4 na PC.

Uncharted 4 na PC

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/05/uncharted-4-a-thiefs-end-coming-to-pc

Tagi: Naughty Dog Sony Computer Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja